Skocz do zawartości

Jakie światła do roweru?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam od lat podobnego chińczyka z diodą Cree i tym zestawem aku przypinanym do ramy. Uważam że stosunek jakości do ceny jest zajebisty. Wali po oczach jak motocykl. Niektórzy narzekają że oślepia. One się różnią tym czy jedna dioda czy więcej. Ja mam z jedną. Jak chcesz coś taniego to to. Jak coś porządniejszego to dobrze żeby obudowa była aluminiowa bo jak wiadomo plastik niby długo nie pożyje. Ale mam to już z 5 dobrych lat.

Odnośnik do komentarza

A to może sobie sprawie i przetestuje, teraz w lesie już o 18 bez lampki ani rusz. Ja jako główne światełko mam Mactronic noise XTR 04 daje stałe światło 712 lumenów i wystarcza w lesie, jedyny minus że na boki mógłby lepiej świecić.  Paru chłopaków z którymi jeżdżę ma lampki z Juli, coś w tym stylu jak podeslales, oślepiać oślepiają ale dzięki temu wszystko widzą przed sobą a dziki ze ścieżek same spadają ;D tyle że właśnie na odcinki asfaltowe denerwują kierowców.

Odnośnik do komentarza

Za te pieniądze nie da się znaleźć nic lepszego. Wolę tez ten system z zewnętrznym akumulatorem. Kolega, który ma z wbudowanym akumulatorem w kółko musi poprawiać mocowanie bo jest akumulator jest ciężki i ma dużą bezwładność. Tu banalny montaż pod kierownica na gumkę i czysty kokpit a akumulator na rzep na ramie albo można wozić w torebce ramowej na batony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...