Skocz do zawartości

Jakie potówki używacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem z poceniem się dlatego koszulka base layer jest dla mnie ważna. Używacie w lato jakiejś potówki, jesli tak, to jakie polecacie. Kupiłem w zeszłym roku jakąś tanią w Decathlonie i niestety jest bardzo niewygodna, nie dopasowuje się do ciała... Mogę wydać na dobrą koszulkę do 200 zł, choć może lepiej byłoby mieć 2 sztuki po 100 ;)

Odnośnik do komentarza

Aż takich wypasionych nie mam. Mam z Decathlonu z której jestem dosyć zadowolony chociaż jej krój rzeczywiście pozostawia do życzenia. Mam też dwie z Brubecka ale po iluś tam praniach wszystkie rzeczy z Brubecka robia się szmatami. Mimo to mają takie materiały które sprawiają wrażenie naturalnych mimo że są sztuczne. W przeciwieństwie do np. Adidasa, Rebooka czy Nike których koszulki techniczne wydają się jak z plastiku.

 

A co do odzieży kolarskiej polecam Biemme. Może mają też potówki. Nigdy nie sprawdzałem. Wszystko co miałem Biemme było bardzo dobrej jakości mimo że nie było drogie.

Unikać Rogelli, chłam totalny, wszystko śmierdzi po kilku praniach po jednym założeniu. Chociaż używam ich rękawków i nogawek ale też są słabe. Zamki beznadziejne i szwy się rozłażą ale są tanie, miłe w dotyku i się przyzwyczaiłem że co rok wymieniam.

 

Jak coś porządnego znajdziesz to daj znać.

 

Może też warto spróbować polskie firmy, które mają dobrą markę za granicą. Danielo czy Vitesse. Mam też trochę ciuchów z BCM Nowatex. Przeżyły wiele lat i nie były złe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...