Skocz do zawartości

Kellys Spider 90 a jego brak w sklepach (??)


Rekomendowane odpowiedzi

witam

od dłuższego czasu rozglądam się za rowerem Kellys Spider 90 (2020) i praktycznie nigdzie nie mogę go znaleźć, dlaczego ich do nas nie sprowadzają ? o co z tym chodzi, bo rower jest bardzo dobry jak za swoją cenę 3200-3500zł (teraz nawet i widzę za 3000 tylko brak) , ba posiada amor powietrzny i ogólnie wydaje się mega spoko
ja mam 183cm wzrostu i 105kg wagi, rozumiem że musiałbym celować w koła 29" tylko jaka rama do tego 19" (480cm) ?

dlaczego ich nigdzie nie mogę dostać, jestem z Gdańska i jestto chyba najlepszy rower MTB w stosunku ceny do jakości 

Odnośnik do komentarza

rozumiem

a co do wielkości, czy te koła 29 i rama 19 byłyby odpowiednie ?
dodam że aktualnie mam od ponad dekady kellysa salamandra na 26" kołach i musiałem w końcu pod kierownice dać mały teleskop żeby mieć wygodniej

PS: może coś w tej cenie, tzn 3000-3500zł podobne w osprzęcie (dobrego) do tego Spidera 90, by się znalazło ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Amphilyon napisał:

witam

od dłuższego czasu rozglądam się za rowerem Kellys Spider 90 (2020) i praktycznie nigdzie nie mogę go znaleźć, dlaczego ich do nas nie sprowadzają ? o co z tym chodzi, bo rower jest bardzo dobry jak za swoją cenę 3200-3500zł (teraz nawet i widzę za 3000 tylko brak) , ba posiada amor powietrzny i ogólnie wydaje się mega spoko
ja mam 183cm wzrostu i 105kg wagi, rozumiem że musiałbym celować w koła 29" tylko jaka rama do tego 19" (480cm) ?

dlaczego ich nigdzie nie mogę dostać, jestem z Gdańska i jestto chyba najlepszy rower MTB w stosunku ceny do jakości 

https://www.rowerzysta.pl/rower-gorski-kellys-spider-90-29-2020/kolor-czarny--bialy_rozmiar--ramy-xl

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Amphilyon napisał:

widziałem to, z tym że to jest XL i pewnie się nie sprzedał bo jest po prostu wielki, nie za duży dla mnie aby tak w ciemno brać ?

Sorki, rzeczywiście nie kliknąłem na L sprawdzić czy dostępny, sugerowałem się tym, że jest pokazany rozmiar. Ja mam 186 cm i większość ram, które mi pasują to XL a mierzyłem już kilka. Ty chyba łapiesz się jeszcze na L, zawsze jest lepiej przymierzyć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...