Skocz do zawartości

Liczniki Bontrager RIDEtime Elite i pulsometr Polar H10


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Chciałbym zapytać, czy ktoś może potwierdzić współpracę urządzeń podanych w temacie. Teoretycznie licznik łączy się przez ANT+, a pulsometr obsługuje ANT+, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Znalazłem taką stronkę www.thisisant.com, na której niby można sprawdzić kompatybilność urządzeń, ale według niej nie będą działać.

Odnośnik do komentarza

A jak do tego doszedłeś na tej stronie? Mi pokazuje tam że licznik obsługuje ANT i pulsometry, oraz że Polar H10 obsługuje ANT. Co by tu miało być niekompatybilne?

Zauważ, że w tej tabeli kompatybilności jak wejdziesz na stronę https://www.thisisant.com/directory/trek-ridetime-elite/ nie ma praktycznie żadnego pulsometru. Więc albo licznik nie obsługuje w ogóle pulsometrów wbrew specyfikacji, albo tabelę można o kant d. rozbić ?

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po wejściu na stronę główną klikasz menu Directory i wpisujesz w oknie wyszukiwania po prawej stronie pod obrazkami urządzeń H10. Od razu wyświetla dwie pozycje. Wybierasz produkt Polara i klikasz przycisk More info. Po prawej wyświetla się tabela kompatybilnych urządzeń. W przypadku Bontragera jest m.in. model Trip 300, który o ile wiem, jest starszy od tych, o które pytałem, więc teoretycznie też powinny go obsługiwać. Ale czasami teoria i praktyka mają się nijak do siebie...

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...