Skocz do zawartości

Tani fitness

Polecane posty

Witam

Szukam roweru, trochę poczytałem i wychodzi na to, że najbardziej będzie pasował rower w stylu fitness (głównie miasto więc prosta kierownica), szukam czegoś stosunkowo taniego, najlepiej okolice 1000zł. Zauważyłem ciekawą ofertę.

https://www.olx.pl/oferta/rower-fitnes-szosa-cross-leader-fox-lekki-CID767-IDF0pAn.html

Widać że jest to składak ale osprzęt wydaje się być dobrej jakości (ultegra, carbonowy widelec), cena też dobra.  I teraz pytanie czy opłaca się kupować taki rower? Mam 179cm wzrostu, czasem na rowerze jeździłaby osoba 176cm.

Dzięki

Dziwaczny ten rower, z przodu piasta z prądnicą, opony 23 mm, do tego osprzęt na oko 20 letni albo i lepiej i to wszystko za 1000 zł. Do tego nie wiadomo jaki rozmiar. Poszukałbym  na Twoim miejscu czegoś normalniejszego.

Również szukałbym czegoś nowocześniejszego. Stare widelce karbonowe nie były kierowane pod komfort i mogą być mega twarde. Nawet nowe widelce karbonowe liczone są na tłumienie drgań do 10k km. Wolałbym nową Sorę niż 15 letnią ultegrę.

Podobno rower był regularnie serwisowany, zastanawiam się też czy np. taka rama jest dobra bazą pod późniejsze modyfikacje. Co proponowali byście w okolicach 1000zł? Może być szosa ale zależy mi na dodatkowych klamkach takich jak w prostej kierownicy.