Skocz do zawartości

[3000] MTB / CROSS


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, byłem pewny że zakup roweru to prosta sprawa, dopóki nie odwiedziłem forum. Dzięki wam mam totalny mętlik w głowie ? (głównie dzięki Panu Jackowi). Potrzebuje roweru którym będę mógł pojechać w las, który poradzi sobie z bardziej stromymi górkami, korzeniami drzew, sypkim piachem czy kamieniami, ale także będę mógł pojechać nim w trasę na asfalt i móc  rozwinąć satysfakcjonującą prędkość. 50/50. Mam 176cm wzrostu i 75kg wagi. Zastanawiałem się nad polecanym przez Was rowerem Indiana x-pulser bodajże tak się nazywał, ale nie jest dostępny u mnie w promieniu 100km więc odpada niestety. 

Odnośnik do komentarza

Z opisu zastosowania to tylko mtb. Nie wiem gdzie mieszkasz ale za ok. 3k masz jeszcze np. rekreacyjny Cube Attention będący w zasadzie połączeniem crossa z mtb, bardziej sportowy Kross Level 7 2018/2019, który chodzi po 3200 z korbą 2x.

Swoją drogą szukam roweru również dla kolegi, któremu ukradli crossa, który ma podobne zastosowania i dziwię się że producenci nie widzą pewnej luki rynkowej dla roweru z potrójną korbą będącym połaczeniem crossa i mtb.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...