Skocz do zawartości

Działanie amortyzatora


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam problem ze swoim amortyzatorem firmy monitou ,po napompowaniu nie utrzymuje ciśnienia (schodzi strasznie szybko, kilka wciśnięć i traci zupełnie ciśnienie) chciał bym się dowiedzieć przez co może to być spowodowane i czy da się naprawić amortyzator uszkodzony w ten sposób i ile by mogła wynieść naprawa (jeżeli możliwa) , czy niestety będę musiał zainwestować w nowy. Z góry dziękuję. Zdjęć  nie jestem w stanie zamieścić.                                                                                                                                                                                                                                                                           Ps Nie jestem pewien co to za model, rower kupiłem jakiś czas przed pandemią i nie jeździłem nim w trudnym terenie. 

Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciał ten zaworek wykręcić, a nie masz takiego specjalnego kluczyka, czyli tego np. https://www.sporti.pl/product-pol-17800-Kapturek-wentyla-metalowy-z-kluczem-do-regulacji-zaworu.html  , to można odkręcić zwykła pensetą. To po lewej to są te zaworki, stosunkowo niedawno się dowiedziałem, że można je wymieniać w zaworze typu samochodowego ?.

i-wentyl-samochodowy-schrander-61256-nas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...