Skocz do zawartości

Romet Mistral Cross


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem roweru przełajowego Romet Mistral Cross. Budżet mocno ograniczony - max 2500 zł i nic więcej.

Jak oceniacie osprzęt tego roweru? Kosztuje 2499 zł. Będzie mi służył do w miarę regularnych tras po szutrze i szosie do 30 km i okazjonalnych do 100 km. Napaliłem się właśnie na przełajówkę (baranek, fajna geometria). Ten jedyny wpisuje się w mój budżet. Osprzęt chyba szału nie robi ale czy do amatorskiej, ale w miarę regularnej jazdy wystarczy?

http://www.bikko.pl/rower-przelajowy-romet-mistral-cross-black-2016-48cm-czarny-22159.html?gclid=CILhypeHyMsCFeTPcgodpC8GTQ

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam bym za niego tyle nie dał. Wolałbym poszukać używki. W Decathlonie za 2200 kupujesz szosówkę z karbonowym widelcem na Sorze. Tu masz widelec alu na osprzęcie Claris. Za co tu 2500? Wart max 1700. Nigdy bym go nie kupił. Zobacz w innym wątku gdzie gość szuka przełajówki, jakie modele i za ile były do wzięcia na OLX. Jeśli dobrze pamiętam to za 2500 można było pocelować coś na Shimano 105 z widelcem karbon.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...