Skocz do zawartości

Pomoc w doborze roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Osprzęt poniżej Deore nie jest zły, ba jest nawet bardzo dobry. Problem pojawia się jak jedziesz jedziesz po jakimś singlu 30km/h po dziurach i wrażenia akustyczne są takie, jakby przerzutka miała zaraz odpaść ? Do bardziej sportowej jazdy z wizją na starty w jakiś wyścigach MTB (polecam gorąco!) wolę dopłacić i mieć albo Deore albo Srama X5. Indiana z masą 15 kg jest dość ciężkim klockiem. Osprzęt ma naprawdę świetny, ale ciekawe na czym zaoszczędzili, że im taka masa wyszła. Rockrider jest jednak 2 kg lżejszy (większy rozmiar kół tłumaczyłby 0,5-0,7kg). Ja osobiście lubię decathlon i tam bym się udał. Decathlon oferuje tez możliwość wypożyczenia roweru za darmo na 3 dni - jeśli masz sklep gdzieś w okolicy możesz zabrać rower na weekend i stwierdzić, czy Ci pasuję.

Odnośnik do komentarza

nie sądziłem, że kupno dobrego roweru będzie się wiązać z wydatkiem ponad 4k chociaż nawet te za ponad 4k potrafią mieć słaby osprzęt

 

sam nie wiem ten indiana niby dobry każdy poleca ale coś mi nie pasuje przy nim nie wiem co. Nie dam rady chyba nic wybrac..

 

edit

dobra jednak postanowiłem aby na pierwszy rower nie wydawać większej sumy bo nie wiadomo czy złapie bakcyla druga sprawa jest taka, że mam w pobliżu sklep rowerowy w którym bardziej byłbym skłonny kupić ze względu na ew naprawy, wymiany, gwarancje itp i rzuca mi sięw oczach ten rower Specialized Pitch 2019  ja go już chyba tutaj pokazywałem http://Specialized Pitch Men 2019  nie wiem sa jakieś dwie wersje tego roweru. Wolał bym niedopłacać tych 600zł na x-pulsera 6.9 i też oglądałem filmy i podobno takie słabsze komponenty nie wypływają aż tak bardzo na jazdę tylko ja jako laik nie jestem w stanie siędo tego odnieść. Chciałbym jakieś rady co do tego roweru

 

edit:

dobra nie bede kombinował wziął bym tego indiana 6.9 ale są dwie rozmiary ram 19" i 21" mam mniej więcej 170cm jaka będzie dobra 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...