Skocz do zawartości

przełaj do 2600 zł


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Znalazłem ciekawą ofertę na rower Boardman CX Comp Bike 2014 za 1750 zł (za tą cenę Sora mi wystarczy).

Boardman CX Comp Bike 2014link do strony producenta

Wymiary na mnie pasują: Przekrok 75 cm, górna rura 54 cm, rura podsiodłowa 50 cm.

 

Linku do aukcji celowo nie wrzuciłem. 

Rower na zdjęciach wygląda w porządku (tak mi się przynajmniej wydaje).

Wrzucę wszystkie jakie otrzymałem.

 

13369921c26d0.jpg

00710c64548ce.jpg

6e86e7ff9909a.jpg

716d3e64f29ce.jpg

 

Jest jeszcze jedno "ale", sprzedawca wysyła rower z Wielkiej Brytanii. Sprzedawca prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną również w UK. Czy na coś szczególnie powinienem zwrócić uwagę, kupując rower z takiej aukcji?

 

Odnośnik do komentarza

Fajny sprzęt, na tarczówkach, w miarę nowy, widać po korbie że mało jeżdżony. Kupowanie rzeczy używanych to temat trudny, a kupowanie za granicą jeszcze trudniejszy. Jak ma dużo pozytywów na ebay'u to można spróbować. Pytanie ile kosztuje wysyłka do Polski. Bo często z UK są to spore pieniądze. Trochę kiedyś handlowałem z UK ale to była inna branża i z wszelkimi Pakistańczykami i Hindusami z UK absolutnie nie chciałbym mieć już do czynienia. Z "białymi" Angolami nie miałem problemu. Może wypowiedź wygląda trochę na rasistowską ale takie są realia. Z resztą z Chińczykami, Rosjanami, Ukraińcami, Turkami  i Włochami, też odradzam wszelkie handle, chociaż niektórzy mówią że Chińczycy zaczęli się przykładać i dbać o obsługę posrzedażną. Z Niemcem, Austriakiem, Szwajcarem, Skandynawem zawsze chętnie.

Odnośnik do komentarza

Rower dziś przyszedł. Wygląda lepiej niż na zdjęciach a rozmiar pasuje na mnie idealnie :)

Jedyny minus, to że hamulce są odwrotnie (przedni z prawej strony). Jednak na to byłem przygotowany po obejrzeniu tego odcinka:

SzajBajk - #9.50 Projekt 1500 - wymiana lub czyszczenie linek w klamkomanetkach Shimano Sora ST-3500. Shifters.

Zamiast samemu się w to "bawić", chyba oddam do serwisu na zamianę, ponieważ po drodze są jeszcze hamulce przełajowe na kierownicy a nie chciałbym czegoś zepsuć.

Mam tylko nadzieję, że mnie to nie będzie dużo kosztowało :)

 

Dziękuję bardzo za pomoc w wyborze i bardzo cenne rady.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza

Przekładka linek hamulcowych to żaden problem. Mnie chyba też czeka zakup przełajówki. Musze kupić większą szosę dla szybko rosnącego syna. A przepisy PZKol mówią że taki młodziak aż do wieku juniora nie może mieć największego blatu większego niż 46 zębów. A takie właśnie występują w przełajówkach. Więc będę próbował upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i obskoczyć tą przełajówką szosę i przełaje młodego a przy okazji samemu też pojeździć. Jak byś kiedyś gdzieś widział fajną przełajówkę rozmiar 52 na tarczówkach, tak gdzieś do 2500 to dawaj znać :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...