Skocz do zawartości

Rower cross - najlepszy wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie zamierzam kupić rower typu cross w przedziale cenowym +/- 2500 zł. 

Co sądzicie o tych modelach?

 

1. Romet Orkan 5.0

2. Unibike Viper GTS disc/Zethos GTS  

 

Czy może jakiś inny wziąć pod lupę?

 

Rower kupuję w celu szybkiego poruszania się po mieście oraz okolicach jak i czasem dłuższych wycieczkach całodniowych.

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w wyborze najlepszego modelu. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oba rowery są bardzo, bardzo dobrze wyposażone. I w sumie dość podobnie. Jedyne co do mnie nie przemawia w Romecie, to hamulce marki Promax. Cóż... nie chcę się źle wypowiadać o czymś, czego nie znam. Ale zdecydowanie bardziej wolałbym hamulce Shimano Deore zastosowane w Unibike. Ale to moje luźne przemyślenia, bo tak to oba rowery są świetne.

Odnośnik do komentarza

Cześć

 

Ponawiam temat. Stoję właśnie przed ciężkim wyborem roweru, jako że mój ostatni kupowałam wieki temu a też kompletnie się na tym nie znam.

Szukam roweru crossowego z przedziału gdzieś do 1500-1700 zł. Zrobiłam małą rundkę po okolicznych sklepach rowerowych i polecono mi takie rowerki:

 

Każdy w innym sklepie, więc nie mam jak postawić ich obok siebie i wybrać łatwo, dlatego proszę napiszcie co z tego zestawu jest lepsze. Czy też lepiej się jeszcze nad czymś innym zastanowić? Dzięki! 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy powinnam się podłączać pod ten wątek, ale szukam podobnego crossa. (+)(-) 2.500 - 3.000, z dobrym osprzetem i niezłą estetyką. Nic nie poradzę, że dla mnie to ważne  :rolleyes:

W sklepie doradzili mi KELLYS PHANATIC 50. Moje poczucie estetyki jest zaspokojone, ale czy z wyposażeniem jest ok? Z góry dziekuję za Wasze rady. Każda cenna, ponieważ w tym temacie jestem zupełnym nowicjuszem. Obecnie jeżdżę na dość leciwej crossowce Authora. Czas na zmiany :-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...