Skocz do zawartości

[DO 1900 ZŁ] Trekking damski


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :) 

Rower dla kobiety. Główne zadanie to jazda do pracy po mieście, codziennie, po około 3-4km. Dodatkowo na weekend jakiś wypad w trasy za miasto, po lesie. Raczej bez większych wychyleń. Waga użytkownika to 60kg, zaś wzrost 167cm. Wymagania? Dynamo wbudowane w piaście, plus "wygodne" siedzenie (wiadomo, pojęcie względne, lecz dalej przytoczę przykłady które spełniają ten wymóg). 

Spośród wielu przypadł nam do gustu Kross Trans 5.0 oraz Romet Gazela 2.0. Pierwszy w cenie 1850, drugi zaś 1550. Czy warto dopłacać do Krossa? Czy znajdę w tej cenie jakąś alternatywę? Z opinii ciężko coś wywnioskować gdyż więcej ludzi stawia jednak na markę, jaką jest Kross. Przejechaliśmy całe miasto i zdecydowanie odpada Merida oraz Kellys (nie pamiętam dokładnych modeli).  W tej cenie były to rowery po pierwsze niewygodny (rama plus siedzisko, które w Krossie, żelowe, robi mega robotę) oraz oświetlenie na baterię. 

Odnośnik do komentarza

@pepe gdyby to było takie proste i miałbym o tym chociażby minimalne pojęcie to nie pytałbym na forum. :) Mogę doradzić Ci coś w kwestii telefonów którymi się interesuje i nawet jak znajdziesz dobrego Samsunga za 1500 zł to znajdę Ci 5 innych telefonów za niższą kwotę które będą go zjadały na śniadanie :D 

Miałem nam myśli Gazelę 4 z takim osprzętem: 

https://allegro.pl/oferta/rower-romet-gazela-4-wyprzedaz-2018-rama-19-deore-7478746566

 

Porównując oba bezpośrednio (jak dla mnie na tej samej ramie, z lepszymi manetkami na korzyść 2018). A 2019 to tylko zmiany kosmetyczne :D

 

 

Bez nazwy-1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...