Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki problem byłem szczęśliwym posiadaczem roweru specialized sirrus sport disc rozmiar m  rocznik 2018 niestety podczas ostatniej przejażdżki miałem bliskie spotkanie z autem. W auto uderzylem prawa strona kierownicy w wyniku uderzenia polamal się widelec karbonowy oraz skrocila się rama generalnie rama i widelec do wyrzucenia natomiast cały osprzęt łącznie z kołami jest nieruszony. Zastanawiam się co dalej z tym fantem czy sprzedać osprzęt rower jest nowy czy poszukać ramy tylko jakiej? 

Odnośnik do komentarza

A czyja wina? Bo można było z ubezpieczenia likwidować. Własnego lub sprawcy. W koleżankę jakiś czas temu gość wjechał na głupiej ścieżce rowerowej pod domami, wyjeżdżając z posesji i podrapał jej karbonowy widelec w Spec Vita. Dostała 1300 odszkodowania z jego OC.

Spec daje gwarancję na ramę i widelec, że są wolne od wad materiałowych i wymieni je jeśli nie połamały się z winy użytkownika. A co zrobisz z tą historią to już Twoja sprawa. Różnie można podejść ale nie będę nikogo namawiał na naginanie prawdy.

Przekładke do innego framesetu oczywiście można zrobić. Chyba wyjdzie taniej niż kupować nowy. do jakiego? Na velo.pl sprzedają dużo ram. Czeski Leader Fox też sprzedaje. Można spojrzeć.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...