Skocz do zawartości

Jaki rower typu fitness


Rekomendowane odpowiedzi

Jak jeździsz rekreacyjnie to dłuższy mostek może nawet nie być potrzebny. Do rekreacyjnej jazdy najlepsza jest bardziej wyprostowana pozycja i mostek na wysokości zbliżonej do wysokości siodełka. Ja prawie nigdy nie jeżdżę sam i u nas jazda "rekreacyjna" to zwykle jest i tak z pulsomierzem na pulsie do ok. 130 i po prostu nie jest wyścigiem na "rzęsach" więc mostek mam zawsze sporo poniżej wysokości siodełka. Większość kumpli z którymi jeżdżę jest wycieniowana i latem się ściga w ustawkach i to co dla nich jest rekreacją dla innych jest wyścigiem. Nawet mój młody który się ściga już mnie ciśnie i nie chce jeżdzić w tempie jak on to nazywa "emeryckim" :)

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Jestem Andrzej i to również mój pierwszy post na forum. Szukam roweru fitness i obecnie waham się między dwoma modelami Treka: FX 7.2 i FX 7.4.

http://www.rowerowysklep.pl/trek-rower-trek-7.2-fx-blk-green-15-o_l_22887.html

http://www.rowerowysklep.pl/trek-rower-trek-7.4-fx-blue-15-o_l_22894.html

 

Rowerem dojeżdżam codziennie do pracy - około 12km, głównie po ścieżkach rowerowych.

Chętnie poznam Wasze opinie na temat tych modeli. Obydwa z 2015 roku są dostępne w nieco niższych cenach - 15% vs. to co w ogłoszeniu.

 

Pzdr

A.

Odnośnik do komentarza

Fajny ten trek, do pracy będzie dobry i 1 i 2. Jak masz możliwość zobaczenia na miejscu to Ci ułatwi sprawę i... wyjedziesz droższym ;) Sam się zaraz przyjrzę, a że mam Treka w Bielsku to zapytam.  Denerwujące jest to, że firmy nie podają wagi roweru. Canyon i Scott nie mają z tym problemu. 

Odnośnik do komentarza

Fajny ten trek, do pracy będzie dobry i 1 i 2. Jak masz możliwość zobaczenia na miejscu to Ci ułatwi sprawę i... wyjedziesz droższym ;) Sam się zaraz przyjrzę, a że mam Treka w Bielsku to zapytam.  Denerwujące jest to, że firmy nie podają wagi roweru. Canyon i Scott nie mają z tym problemu. 

Obydwa oglądałem już w sklepie.Też przy mnie je ważyli, ale różnica nie jest aż tak duża. Tańszy: około 12,3, droższy 11,5. Do tego i tak dojdzie sakwa z obiadem, ubraniem etc:)

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wątek sprzedaży jest drugorzędny, wiele nie stracę.  Hyde mogę mieć za nieco ponad 1000, ale chodzi o to żeby sprawdzić się na innym kole.  Jeśli będzie wygodniejszy to chyba in plus. Przerzutka z trekkinga na tego Cube może być ok. Sam nie wiem, lubię czasem wyskoczyć na szybkie 50km po asfalcie, ale i z rodziną przez las przejechać też lubię. Leniwy mówisz ale myślisz że wolniejszy od 17kg trekkinga? Mam nadzieję, że nie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...