Skocz do zawartości

Rower do 1000 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem otóż mam 190 i ponad 120 kg i z racji moich warunków często mój rower się łamie w różnych miejscach i już trochę wstyd nim jeździć.

Chętnie kupił bym jakiś rower ale na samą myśl że co miesiąc będę musiał wymieniać jakieś chińskie części odchodzi mi ochota.

Znajdę jakieś porządne rowery na Alego w tych niskich przedziałach cenowych.Może jakiś używany ?

-głownie śmigam po mieście po asfalcie czy ścieżkach rowerów ,dosyć dynamicznie .

 

Dziekuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza

Trza "schuść".

DO 1000 to nie są rowery - chyba że używane - ale to trzeba wkładu drobinę aby jeździły.

Rowery nowe do 100 kg zaczynaja się od 10 zł a powyżej 100 kg i do tego dynamiczne to najlepiej w stali to ponad 1500 zł.

Podsumowując albo i wyskakujesz z kasy i masz COŚ na 120 kg w stali albo szukasz używek.

Tu masz wiedzę ogólną https://roweroweporady.pl/jaki-rower-dla-ciezkiej-osoby/

Na początek nie znając Twojej "dynamicznej" jazdy radziłbym trekkinga w stali bo to dużo masy łyka (bo to rowery wyprawowe) i w miarę trwałe jest choć zazwyczaj osprzęt do 1500 zł taki sobie i dodatkowo bez amora - żaden amor w cenie roweru do 1500 zł a tym bardziej do 1000 nie łyknie masy 120 kg w sposób racjonalny (bez wymiany sprężyny) bo i powietrzne przy dynamicznej jeździe też wymagają czegoś ponad 500 zł (a gdzie reszta roweru?)

Podsumowując - na moją ocenę jeśli nie stać Cie na rower za 2 tys + to musisz schuść lub jeździć mniej dynamicznie za 1500 zł lub kupić używkę do 1000 w dobrym stanie i dokładać.

Poza tym warto korzystać z szukajki ... https://roweroweporady.pl/f/topic/871-rower-dla-grubasa/ - ogólne zasady plus wrażenia innych - niestety do 1000 na 120 kg nie ma nic? ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...