Skocz do zawartości

2 rowery (dla pary) do jazy po miescie i okolicach po ok. 2000 zl


Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym kupic 2 rowery: dla siebie (180cm) i dla zony (168cm) i chcielibysmy wydac na to ok. 4000 zl.

 

zamierzamy jezdzic po krakowie (duzy ruch, ciasno, rozna jakos ulic, sciezek i chodnikow, pagorki) i pobliskich okolicach (pagorki, czasem szutry), raczej kajoznawczo niz po to by polykac kilometry.

 

chcemy czegos raczej lekkiego (znoszenie do rowerowni w ciasnych piwnicach), najlepiej bez amortyzacji, srednie opony.

 

meski powinien miec mozliwosc zamontowania bagaznika (na wyprawach to ja bede wozil rzeczy) i blotnikow, ale przez wiekszosc czasu wolalbym jak najmniej dodatkowego odrutowania; kierownice z rogami (do gory) i kola 29".

 

zona z kolei raczej nie bedzie wozic bagazy, ale chce miec oslone na lancuch i blotniki; woli prosta kierownice i kola 27,5".

 

nie chcialbym duzo bawic sie przy rowerze, czyli chce uniknac pulapek typu 'rower jest swietny, ale z hamulcami bede sie bawil co kilka tygodni, bo sa tanie i awaryjne'.

 

mamy nadzieje kupic rowery w ciagu tygodnia (im szybciej tym lepiej), tak by skorzystac z nich w czasie urlopu. jesli ktos wyhaczy jakas promocje na model z wyzszej polki na ktory akurat bedziemy mogli sobie pozwolic - byloby swietnie. ja teraz srednio mam czas szperac, a moze akurat ktos cos namierzy.

 

jesli moglbym jeszcze cos istotnego dodac - pytajcie.

z gory dziekuje bardzo za wszelka pomoc, podpowiedzi i propozycje.

 

polamania szprych! ;p

Odnośnik do komentarza

Uderz do windsportu na zakopiance, widziałem że robią promocję do 40%, może coś ci doradzą.

Ale ogólnie słaby moment na kupowanie rowerów. Rocznik 2018 raczej wyprzedany, 2019 jeszcze nie wszedł. A w tych pieniądzach też ciężko poszaleć, zwłaszcza że są trochę sprzeczne.

 

W rowerze bez amortyzacji będą koła 28". nie 29". Za 2k zawsze będzie coś na czym producent przyoszczędzi - często właśnie hamulce czy przerzutki.

 

Osłona na łańcuch i błotniki od razu w zestawie, to w mieszczuchach albo trekkingach zazwyczaj. A to ciężkie rowery.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...