Skocz do zawartości

Marka roweru Dynamics- czy ktoś zna.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

jest to mój pierwszy post na forum, chciałbym się przywitać i  zapytać czy ktoś słyszał o marce rowerowej Dynamics. 

Znalazłem przez internet  używany rower crossowy tej firmy- podoba mi  się rama oraz równo dobrane komponenty deore xt ( po za hamulcami). 

Rozmiar 54 cm również powinien być odpowiedni- mam 182 cm wzrostu i 84cm długości nogi. 

Jednak kompletnie nie wiem co to za marka- rower kosztuje 2000zł i nie będzie miał gwarancji.

Zastanawiam się czy lepiej w zbliżonej cenie nie wybrać jakiejś bardziej znanej marki, ale z tańszymi komponentami- w 100%  wystarczyłby mi rower złożony w oparciu o grupę Deore ( takim jeździłem przez 2 lata i na moją rekreacyjną jazdę w zupełności wystarczał). Co prawda również nie będę miał gwarancji, ale jednak za znaną marką przemawia chociażby jakość montażu oraz trwałość ram. 

 

Będę wdzięczny za wszelkie informację i sugestie.

 

Pozdrawiam  

 

  

Odnośnik do komentarza

Jasne, że lepiej kupić nowy rower z gwarancją. 

Ale wolę chyba wolę zaryzykować- do tej pory kupiłem już 4 używane rowery i jeszcze się nie przejechałem ( co wcale nie znaczy że się nie przejadę :) ) 

Po za tym wątpię, żebym znalazł dobrą ofertę na nowy rower w tej cenie ( nawet minimalnie droższy)   przeglądam sklepy i serwisy aukcyjne już od miesiąca i nic ciekawego nie widzę.

Na nowy rower mogę przeznaczyć maksymalnie 2500zł- chciałbym coś na osprzęcie deore lub alfine i koniecznie z amortyzatorem ( ale nie najprostszym sprężynowym).

Teraz są fajne wyprzedaże na  romety orkan- przyzwoity osprzęt, ale ta rama i jej malowanie... jakoś kompletnie nie trafia w mój gust :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...