Skocz do zawartości

Giant defy 2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w razie czego mam do sprzedania dwa rowery w podobnym rozmiarze.

 

Rower kumpla. Btwin Sport 3 na Campagnolo Mirage 10-biegowym. 1500 zł. Miałem identyczny więc to taki:

http://www.bikestats.pl/rowery/Szosa-bTwin-Sport-3_1458_429.html

 

A drugi to rower na którym ścigał się mój syn. Ridley w pełni karbonowy w malowaniu Antkowiaka na Shimano Ultegra 6600 10-biegowym. Tylko na innych kołach niż na zdjęciu. Cena 2800.

 

623122.jpg

Odnośnik do komentarza

To jest rower na którym mój kolega jeździł przez jakieś 5 lat. On chyba nigdy w sezonie nie przejechał więcej niż 4-5k km, więc rower raczej za dużo najechane nie ma. To jest Campagnolo, więc tu się nic nie psuje. Raz na jakiś czas się zmienia łańcuch. O ile dobrze pamiętam, ostatnio raz kiedy na tym rowerze jeżdżono to jak 2 lata temu, mój syn używał go w Alpach bo ma napęd bardzo dobry w góry. Od tego czasu stoi u nas w domu jako potencjalnie zapasowy dla młodego ale jak widać nie ma takiej potrzeby. Kolega ma 3 inne rowery więc też go nie używa, trzymał go na wszelki wypadek albo jak jego syn podrośnie. Ale namówiłem go żeby sprzedał bo to bez senu tyle lat go trzymać. Jest w pełni gotowy do jazdy. Klocki hamulcowe i opony w bardzo dobrym stanie. Jak podasz maila na prv to podeślę zdjęcia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...