Skocz do zawartości

nowy komplet kół


Rekomendowane odpowiedzi

To ja też dopiszę.

 

Mój przyjaciel Cyborg, w związku z utratą zaufania do marki Mavic, po załatwieniu kolejnych kół zrobił research. Najchętniej kupiłby koła składane z części. Takie do których można bez problemu dokupić oddzielnie obręcz, bębenek piasty, łożyska i szprychy. Ale żeby to osiągnąć trzeba by kupić koła za ok. 1500 zł. A Fulcrum Racing 5 LG, bardzo przyzwoite koła treningowe, na szerokich, nowoczesnych obręczach, kosztują w Wertykalu, gdzie kupujemy różne rzeczy, 900 zł. Dostanie się do nich bez problemu szprychy, łożyska i bębenek . Nie dostanie się obręczy. Więc Cyborg doszedł do wniosku że woli systemowe na pewnych obręczach i pewnych piastach niż składane na nieznanych obręczach i piastach, np. z Dandy Horse. Jak padnie obręcz będzie musiał dokupić całe koło ale może wtedy Wertykal da trochę zniżki.

Alternatywą było złożenie kół na obręczach i piastach DT Swiss ale wtedy koszt ok. 2000 albo, co proponowałem, włoski klasyk na obręczach Ambrosio i piastach Campagnolo Record. Piasty 220 Euro. Obręcze 500 zł. Plus szprychy i zaplot. Można wyjść na ok. 1500 zł i mieć super koła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...