Skocz do zawartości

Pierwsza szosa do 2000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu pierwszego roweru szosowego. Znalazłem coś takiego : http://www.wiggle.co.uk/verenti-technique-claris-2017-road-bike-1/. Co o tym sądzicie? Warty swojej ceny po obniżce o 38%? Czytałem   trochę na temat osprzętu i spotkałem się z wieloma opiniami typu " jak już kupować rower to co najmniej na sorze"  Zgadzacie się z tym?  Co do roweru to nie mam jakichś wielkich aspiracji, po prostu lubię jeździć na rowerze ( no może w przyszłości chciałbym  zaliczyć Maraton Piękny wschód). Dotychczas jeżdżę   na  rowerze trekkingowym ( w tym sezonie zrobione już 1500 km). Rower planuję  zakupić  w  czerwcu/sierpniu.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się ze stwierdzeniem minimum na Sorze. Nie jest to żadna okazja. Triban 520 w Decathlonie kosztuje 2400. Nasz kolega Krzysiek tu z forum ma też na sprzedaż swojego w dobrym stanie. Rozmowa o tym co kupić w sierpniu nie ma teraz sensu. Zmienią się ceny i oferta. Rowery po dużej obniżce to zwykle ostatnie egzemplarze lub modele, które nie cieszyły się zainteresowaniem. Możesz spojrzeć też w Sports Direct. Czasem mają jakieś niesamowite przeceny.

Odnośnik do komentarza

Ten rower ma stary osprzęt Sora 3500, obecna generacja to Sora R3000. Nowy Triban 520 z osprzętem Sora R3000 kosztuje 2400zł. Nasz forumowy kolega Krzysiek wystawił na sprzedaż używanego Tribana 520 z osprzętem Sora 3500 za 1400zł. Jeśli cena za Gianta jest gdzieś pomiędzy dwoma wymienionymi, czyli około 1800-2000zł to możesz pomyśleć o zakupie (cena z ceneo, czyli 2700zł to kosmos).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...