Skocz do zawartości

batavus mambo czy to jakiś nie składak ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich sympatyków rowerów :)

Mam taki mały mały problem, przymierzam się do zakupu batavus mambo i mam takie zdjęcia

Problem w tym że nie mogę dojść co to dokładnie za model mambo n7 ? n8? a może jeszcze jakiś inny a może po prostu składak ?

Nie mogę znaleźć identycznego roweru z taką samą ramą, osłoną na łańcuch itd.

Poza tym nie podoba mi się coś ta luźno wisząca linka idąca do tylnej piasty. Tak powinno być?

Siodełko to oryginalne czy jakieś inne ?

 

Proszę Was o poradę bo już sama nie wiem

Justynka

 

 

61939e09c2d2.jpg

eebafb50607c.jpg

Odnośnik do komentarza

Poproś sprzedającego (rozumiem, że to jakaś oferta sprzedaży) o zdjęcie numeru ramy (odpowiednik VIN z samochodu: to hologram, zazwyczaj naklejany na dolnej rurce tylnego trójkąta, nie mylić z numerem wybitym na mufie suportu).

 

BTW. Brak jego, albo zwykła naklejka bez hologramu oznacza rower kradziony. Numer możesz wysłać bezpośrednio do Batavusa, lub do któregoś z oficjalnych dealerów (np. rowerystylowe.pl w Polsce). Wtedy otrzymasz kompletną specyfikację oraz rok i miesiąc produkcji.

 

Jeśli interesuje Ciebie tylko liczba biegów, to wystarczy spojrzeć na kierownicę ile ich ma, ale to wymaga lepszych zdjęć. :-)

 

Czy siodełko oryginalne to nie wiem. Patrząc na koła, linki, niekompletną osłonę łańcucha i bagażnik rower jest po jakiś przejściach, chyba że Batavus miał okres wstawiania różowych szprych ;-). Poza hologramem bym sprawdził także czy właściciel ma komplet oryginalnych kluczyków od zapięcia ("podkowa"). Ich brak skreśla od razu wiarygodność sprzedającego.

 

Więcej z tych zdjęć nic nie wynika: nie wiem jaki napęd, hamulce itp. Stan chwytów sugeruje albo dłuższe parkowanie pod chmurką albo większą eksploatację.

 

//Edit: na pewno to jest Mambo?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...