Skocz do zawartości

co sądzicie o tym rowerze ?


Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie z crossów najlepszy jest Vellberg Explorer 4.1. Tak poza tym do zwykłej, rekreacyjnej jazdy i w nim, i w Spartacusie (plus Vellberg Explorer 3, Kands Maestro i Lazaro Integral V3) wszystkie części (a nie ograniczona ilość) są według mnie "w miarę dobre". Ja w każdym na MTB Kandsa jeżdżę od trzech lat i jedyną rzeczą wymagającą wymiany był łańcuch, natomiast jak pisałam w innym temacie, jedyną jego wadą jest waga, ale tego punktu nie przeskoczymy w tym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza

Według mnie nadal cross, czyli powyższe propozycje. Do 2000zł wspomniany Vellberg Explorer 4.1 to najlepszy wybór. Jeśli jednak bardziej wizualnie podobają Ci się pozostałe wymienione przeze mnie modele (lub np. masz w okolicy dystrybutora), to też śmiało możesz je brać, bo jakiejś kolosalnej różnicy nie ma.

Uściślając kwestię wjazdu w trudniejszy teren: na rowerze w tym limicie cenowym nie ma mowy o żadnych downhillach, skokach i innych cudach. Przy Alivio nie można też liczyć na szarpanie pod górę i oczekiwanie, że z biegu na bieg przeskoczymy z prędkością światła. Uwzględniając jednak ograniczenia, tej klasy rower w zupełności wystarcza na szuter, leśne oraz polne ścieżki, a czasem i brak drogi (byleby nie wjeżdżać z zablokowanym amortyzatorem :P). O głębszym piachu i śniegu można zapomnieć, ale to akurat nie wynika z ceny, tylko szerokości opon i przy 40c nawet za 10k byś nie przejechał ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...