Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@PawelGeo

Na razie jestem bez formy. Planuję się przygotować na lato. Ostatnio kumple mnie przeciągnęli na 119 km w ostrym tempie, gdzie zdechłem jak pies i ledwo do domu dojechałem. Znajomi mnie namawiają na start w maratonie u Langa w kwietniu, w Warszawie. Może pojadę rozrywkowo.

O tym cyklu Kaczmarek to słyszałem jakieś pozytywne opinie.

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale dopiero zjechałem do domu. Rano testy Speców, teraz ogarnianie młodego na jutrzejszy wyścig Ślężański Mnich. Zaraz idę spać bo musimy wstać o 5-tej.

 

Co do rowerów jakie bym chętnie oferował to.

- dzięcięce, bardzo lekkie typu Woom

- dzięcięce typu Cruiser takie jak miał Kevin w Siódme niebo i na których jeździły miliony dzieci w USA. U nas ich klonem był słynny Polo z PRLu, który miałem

- do wszystkiego ale oszczędne w eksploatacji. Czyli MTB na RockShoxie olejowo-sprężynowym z tarczówkami mechanicznymi

- karbonowe, niedrogie szosy endurance, pełnogrupowe na tarczówkach mechanicznych

 

Parę pomysłów by się znalazło.

 

Chętnie sam bym skorzystał w oferty jakby była :)

Te rowerki Woom rzeczywiście fajna sprawa, nawet nie byłem świadomy marki. Moim młodym kupiłem używki Btwin i Kross'a, ale oczywiście zaraz wyrosną i będę szukał czegoś innego. Zwrócę uwagę.

pzdr

Odnośnik do komentarza

WItam,
powracam z odpowiedziami.
 

To zacznijmy od gwarancji. Jaki jest okres gwarancji na ramy? Czy gwarancja jest uzależniona od obowiązkowych przeglądów w karcie gwarancyjnej?

Na plaskie tereny wolalbym 36t albo nawet 38

Gwarancja jest na 24 miesiące i jest uzależniona od obowiązkowych przeglądów w karcie gwarancyjnej, jeśli rower zostanie zakupiony on-line pierwszy przegląd należy zrobić do 7 dni w autoryzowanym serwisie.

Jakie najszersze opony mozna zamontowac w Monsunie 3? Czy sa jakies ograniczenia jesli chodzi o przednia tarcze?

Na plaskie tereny wolalbym 36t albo nawet 38t. Szkoda, ze ta fajna kierownica taka waska...

Najszersza opona to 2.25"

 

O ile mnie pamięć mnie nie myli padło jeszcze pytanie o dostępność samych ram. Niestety, nie będą dostępne w sprzedaży.

Pozdrawiam,
Wojciech
Doradca online Romet
http://nowyromet.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...