Skocz do zawartości

Rower MTB do 1500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Przykro mi Cię rozczarować ale nie ma nowego roweru nadającego się do MTB poniżej 2500-2700.
Najtańsze przyzwoite rowery to Cube Attention, Cube Attention SL, Kellys Gate 30 i Torx 30, Ghost Tacana, od biedy Giant Talon 2, Kross Level R5/B5
Przejrzyj ich specyfikację i szukaj używki na nie gorszym osprzęcie.

Wszystko poniżej nie nadaje się do jazy w terenie.

Odnośnik do komentarza

Przykro mi Cię rozczarować ale nie ma nowego roweru nadającego się do MTB poniżej 2500-2700.

Najtańsze przyzwoite rowery to Cube Attention, Cube Attention SL, Kellys Gate 30 i Torx 30, Ghost Tacana, od biedy Giant Talon 2, Kross Level R5/B5

Przejrzyj ich specyfikację i szukaj używki na nie gorszym osprzęcie.

 

Wszystko poniżej nie nadaje się do jazy w terenie.

Dziękuję bardzo za odpowiedź. 

Niestety nie stać mnie na nic droższego, nie jestem profesjnalistą. Rowerem jeszcze głównie na rodzinne przejeżdzki.Gdyby miałby Pan wybierać z tych trzech to co by Pan wybral ?:) Bardzo proszę o rade. 

Odnośnik do komentarza

Według mnie trzeba przymierzyć. W tej półce cenowej cross vs. MTB to w dużej mierze geometria ramy i dlatego zależy, co komu odpowiada. Ja na przykład wolę MTB, ale to rzecz gustu i zrobienia trochę kilometrów. Pod sklepem wydawało mi się, że biorąc crossa, Pana Boga za nogi złapałam ;)

 

Tak, jak pisze Jacek - wątków na forum od groma. A królowie Allegro są lepsi niż cokolwiek markowego, bo z tych 1500zł większość pójdzie na naklejkę na ramie.

Odnośnik do komentarza

O Indianie pisał na blogu Łukasz.

Polska na rowery też go testowała - http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/56,105121,20980839,indiana-x-pulser-5-9-tanie-dobre-mtb-do-wszystkiego-test.html

Ogólnie chwalony za stosunek cena - jakość 

W media sprawdź sobie dostępność - większość modeli spadła z ich sklepu internetowego i są tylko w wybranych sklepach

Jak już kupisz to zapomnij o jakimkolwiek serwisie - to sklep marketowy pod AGD i elektronikę.

Popatrzyłem tam i są w Twoim budżecie 24 biegowe z Altusem lub Alivio - nadadzą się do łapania bakcyla rowerowego

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...