Skocz do zawartości

Gwarancja ROMET


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja mam Rometa Orkan 6- w ramie były krzywo nawiercone otwory pod błotniki i koszyczki w wyniku czego ukręcił się gwint ( nie we wszystkich otworach) . W sklepie, w którym kupowałem rower powiedzieli, że nie ma sensu wysyłać go do Rometa, bo na pewno nie uznają. Ukręcony gwint z automatu traktują jako złe użytkowanie.

 

Po pewnym czasie wróciłem do sklepu z innym tematem piasta Alfine 11 zaczęła przeciekać. Sklep bez gadania wysłał ją do Rometa i gwarancja została uznana. Co prawda czekałem na nią prawie 2 miesiące, ale najważniejsze że ją wymienili na nową- jest to najdroższa część w tym rowerze. Tylko z tego co wiem to Shimano dało nową piastę- Romet tylko zaplótł koło, ale musiał najpierw uznać, że piasta jest niesprawna.  

Odnośnik do komentarza

@Lukas co to jest za Romet Orkan6 w którym masz " w ramie były krzywo nawiercone otwory pod błotniki i koszyczki" mam kilka Rometów Orkan i nie ma w nich żadnych otworów na koszyczki, a są jedynie założone nitonakrętki, które w wypadku uszkodzenia łatwo się wymienia na nowe i co Ty robiłeś z tą piastą, że zaczęła Ci przeciekać ? Piasta planetarna Alfine11 to flagowy produkt Shimano użytkujemy od kilku lat dwie takie piasty w Orkanach i 0 jakichkolwiek problemów

Odnośnik do komentarza

@Lukas co to jest za Romet Orkan6 w którym masz " w ramie były krzywo nawiercone otwory pod błotniki i koszyczki" mam kilka Rometów Orkan i nie ma w nich żadnych otworów na koszyczki, a są jedynie założone nitonakrętki, które w wypadku uszkodzenia łatwo się wymienia na nowe i co Ty robiłeś z tą piastą, że zaczęła Ci przeciekać ? Piasta planetarna Alfine11 to flagowy produkt Shimano użytkujemy od kilku lat dwie takie piasty w Orkanach i 0 jakichkolwiek problemów

Chodziło mi o mocowanie koszyczka i błotników. Czy wymieniałeś już olej w swojej piaście?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...