Skocz do zawartości

Scott Metrix 40 - Przegląd napędu i roweru ze zdjęć przed zakupem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowiłem postawić na totalną prostotę i zakupić rower Scott Metrix 40.

Oczywiście będzie to zakup na odległość dlatego jeżeli jest to możliwe to bardzo bym prosił o pomoc przy analizie zdjęć roweru.

Sprzedawca wysłał mi dosyć szczegółowe zdjęcia wykonane lustrzanką, może wy zobaczycie tam jakieś niepokojące defekty np mocno zużyte ząbki na kasecie itp ( ja niestety się nie znam a chciałbym dokonać w miarę świadomego zakupu )

 

Link do zdjęć : https://1drv.ms/f/s!AkWHJ6Wm46GnhhfX_wdqt3Uz25yO

 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza

Tak jak kolega Nath napisał, suport jest uszkodzony przez nieumiejętną naprawę. Nie wiadomo czy przy okazji ktoś nie uszkodził samej mufy. Z drobiazgów, to jeszcze linka przedniego hamulca do wymiany. To jest to co widać. 

A co tam jeszcze było naprawiane przez domorosłego majsterkowicza, to tego już nie widać, a być może było, jeżeli próbował suport wykręcać (po co ?) nie dał rady i zostawił tak jak jest.

Generalnie, to ja bym sobie darował, za duże ryzyko. No jeszcze jakbyś mógł zabrać te rower do serwisu i ocenić koszty naprawy, to może jeszcze, ale jak kupowanie na odległość, to ja bym nie brał.

Rower mojej żony, który ma ponad 10 lat jest w lepszym stanie i nie nosi śladów nieumiejętnych napraw,  lepiej takiego egzemplarza szukać, zadbanego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...