Skocz do zawartości

A może skladak?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z typu co lepsze: boże narodzenie czy Wielkanoc? ;)

Jednak myślę że przy budżecie 1500-2000, jednak taniej wyjdzie kupno gotowca. Tym bardziej że można trafić fajne promocje, lub kupić coś mniej popularnej marki. Np. Łukasz ma recenzję Climberów z Tesco.

No Boże Narodzenie bo można dostać rower pod choinkę
Odnośnik do komentarza

Jeżeli będziesz składał częściowo z używanych części, być może wyjdzie taniej lub porównywalnie do nowego. Ale przy składaniu roweru musisz pamiętać o jednym: będzie Ci potrzeba sporo narzędzi albo wizyty w serwisie. Narzędzia oczywiście potem mogą się nieraz przydać, ale mimo wszystko trzeba je liczyć.

 

Według mnie składanie samemu roweru za 1500-2000 złotych to fajna zajawka, ale w kategoriach finansowych raczej nieopłacalna.

Odnośnik do komentarza

A ja kilka lat temu postanowiłem, że kupię używany rower i powoli będę go ulepszał. Rower kupiony za 800zł, póki co niewiele w niego włożyłem, bo był zadbany i mało "zużyty", no i dość dobrze spełnia moje oczekiwania. Na koniec sezonu czeka mnie wymiana kilku podzespołów, ale plusem jest to, że sprzęt który używam jest przeze mnie sprawdzony i wiem co mi odpowiada i mogę wymienić na takie samo, a co ewidentnie musi zostać zmienione. 

Odnośnik do komentarza

ja 2 lata temu do mojego 10 letniego gianta dolozylem caly nowy osprzęt 3x10 a bylo 3x8. 2 miechy temu udalo mi sie kupic uzywanego treka marlina od zmajomego i teraz ten cały osprzęt przyłożylem do treka. jest to super zabawa można się wiele nauczyć przy samodzielnym grzebaniu. dodatkowo nie trzeba iść na kompromisy co do sprzetu gdy kupuje się samemu. może i jest drożej ale ile frajdy :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...