Skocz do zawartości

Retro szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałem zakupić sobie retro szosę za w miarę niska cene żebym mógł sobie na jej podstawie zrobić własny projekt

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/rower-szosowy-kolarzowka-CID767-IDnsoq4.html#:4662ce166d

 

Znalazłem cos takiego i nie wiem czy będzie spoko. Tak wiem ze za ta cenę to szajs ale chce prostą i czystą konstrukcje

Z gory dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Po tych zdjęciach cięzko cos wywnioskować, aczkolwiek jeśli korba do wymiany to będzie to przecież dosyć spory koszt. Praktycznie zero informacji o tym rowerze poza owijką, oponami i siodełkiem. Opony są chyba za szerokie jak na szosę, malowany sprayem, więc można spróbować coś uszczknąć jeszcze na tym polu. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem swego czasu szosę retro za 300 zł. Obecnie mam z niej: przerzutki, mostek i 1 obręcz, klamki, manetki. Reszta się nie nadawała.

No... przez pewien czas używałem jeszcze siodełka i sztycy, ale już zmieniłem na lepsze.

Sam mam szosę retro, ale taki rower to trzeba sobie złożyć samemu.

Rama: Romet-Jaguar, piasty nowe, na maszynach, 1 obręcz nowa, suport - kompakt na maszynach, korba torowa nowa Prowhel Solid (lubię krótkie ramiona), blat Shimano FC, młynek Sunrace, wolnobieg Sunrace, siodło Vertu, sztyca klasyczna, prosta, ale aluminiowa. Kierownica aluminiowa, rosyjska, używana, opony Michelin Dynamic Sport 700x25C, hamulce Romet, używane. Trudno mi wyliczyć całkowity koszt, ale na pewno poniżej 1 tys. zł.

Wydaje mi się, że za niższą cenę nie będziesz miał szosy do jazdy. Im taniej kupisz, tym więcej dołożysz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...