Skocz do zawartości

zakup roweru


Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, właściciel serwisu, pewnie dobrze doradzi bo sam właśnie wystawił na sprzedaż swojego Cube SL Road Pro

Może ty coś doradzisz?Jeżdżę rocznie około 4000 tys km,mam wysłużonego Wheelera 4600 ZX najwyższa pora zmienić sprzęt.Teraz jest idealna pora na zakup roweru,sprzedawcy są że tak powiem bardzo elastyczni

Odnośnik do komentarza

Rower ma być dla mnie,używam go praktycznie cały rok.Co dzień jeżdżę do pracy około 25 km,natomiast w wekendy robię sobie wypady po całej jurze bo jestem z Częstochowy.Przejeżdżam od 100 do 150 km.Preferuję raczej asfalt co nie znaczy że nie jeżdżę po leśnych drogach.Typowy MTB nie pociąga mnie wcale .Tak naprawdę zaraziłem się pasją rowerową 4 lata temu,sprawia mi ona wielką satysfakcje.Mam 53 lata i ogromny apetyt na jazdę rowerową.Typowy szosiak też mnie za bardzo nie pociąga,a może robię błąd?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem warto tez wziąć pod uwagę szosę. Ja na co dzień do pracy też jeżdżę trekingiem i myślałem że szosa raczej nie dla mnie. Ale na wiosnę na wystawie rowerowej miałem okazję przejechać się na próbę rowerem szosowym, był to któryś z modeli Treka, chyba Domane, w wersji z oponami 32 mm i isospeed, chyba był to ten model : http://road.cc/content/tech-news/185033-new-trek-domane-slr-launched-front-and-rear-isospeed-decouplers

Jak dla mnie było dużo wygodniej niż na moim starym trekingu (Trek 7200). Spodziewałem się, że będzie sztywno, zero wygody, itp, ale właśnie nie, tłumienie nierówności było wyraźnie lepsze. A dodatkowo zupełnie inne wrażenia z jazdy, bardzo łatwo było go rozpędzić, na plus również znacznie wygodniejszy chwyt niż w przypadku prostej kierownicy (ten górny, na tzw. łapach).

Tak, że na Twoim miejscu rozważył bym też taki wariant.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...