Skocz do zawartości

Praca magisterska - ankieta + informacje


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry (dobry wieczór) wszystkim,

 

to mój pierwszy post - chciałbym zwrócić się w nim do was drodzy forumowicze z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi przy napisaniu pracy magisterskiej (temat: Internet jako kanał sprzedaży i dystrybucji rowerów). Ankieta dotyczy waszych spostrzeżeń nt. kupowania rowerów w internecie. 

Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdL89r4jUMKsVEawEiPd_0AglZV9Aixl8XUjQgE5ESl_lIqKA/viewform?usp=sf_link

 

Przy okazji chciałbym też zwrócić się z pytaniem do osób zorientowanych w temacie - czy ktoś może orientuje się, z jakiego źródła mógłbym zdobyć w miarę wiarygodne i aktualne dane statystyczne na temat polskiego rynku rowerowego? W internecie jest sporo różnych informacji, ale niestety momentami nie pokrywają się ze sobą, co wprowadza mieszane odczucia - nie mam pewności, czy są wiarygodne. Większość jednak bazuje na tym raporcie: https://rowery.pl/aktualnosci/newsy/2362-polski-rynek-rowerowy-w-2016-wyniki-badan.html

 

Z góry dziękuję za poświęcony czas. 

Piotr

 

 

Odnośnik do komentarza

Również wypełnione i także życzę powodzenia :) Aż sama ciekawa jestem, jakie będą wyniki.

 

Dziękuję :) Jeśli to naprawdę kogoś interesuję, to ja te wyniki chętnie udostępnię w formie wykresów po odrobieniu się z pracą i po obronie, może komuś do czegoś się przydadzą. Ja - tak jak napisano w ankiecie - potrzebuje ich tylko do pracy mgr. 

 

Ze swojej strony ponowię tylko pytanie, czy ktoś gdzieś w internetach widział/czytał jakieś statystyki nt. rynku rowerowego, lub po prostu wie gdzie można o takie dane pytać? Dzisiaj złaziłem całe Bike Expo w Kielcach i szczerze mówiąc niewiele w tym temacie udało mi się uzyskać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...