Skocz do zawartości

[Fitness[Merida Speeder 200 2016] Warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Mam pewien dylemat co do kupna Merida Speeder 200 z 2016 roku.


 


Moje zastosowania to głównie asfalt i drogi rowerowe w Holandii, miasto także chodzi mi tutaj o chodniki i inne typowo miastowe atrakcje.


Abym mógł wjechać na w miare niski krawężnik czy żeby nie było wiekszego problemu ze zjazdem z niego.


Rower będzie głównie słuzył jako dojazd do pracy/szkoły (14km codziennie) oraz na wycieczki do miast oddalonych od Rotterdamu o ~100km.


Co do róznych drgań to nie mam z tym najmniejszego problemu i nie ma calkowicie znaczenia czy jezeli wjadę w jakąkolwiek dziure to czy to odczuję mocniej czy tez nie.


Zaznaczam że wszędzie można dojechać dróżkami rowerowymi. Aktualnie posiadam crossa Lazaro Integral v2.. Szczerze mówiąc jestem z niego jako tako zadowolony, chociaż po 1,5 roku od jego zakupu chciałbym coś szybszego i trochę mniej ważącego. kolarzówki nie chciałem. Geometria jest dla mnie po prostu niewygodna. Za barankiem rowniez zbytnio nie przepadam. Wybór padł na rower fitness, Merida Speeder 200


I tu jest moje pytanie.. Czy warto zakupić ten rower i  czy nada sie do moich codziennych jak i rowniez niecodziennych kilometrow?;)


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...