Skocz do zawartości

[Warszawa] Polecany serwis


niet

Rekomendowane odpowiedzi

Na przeglądzie ZERO byłem w Unlimited Sports na Powstańców Śląskich bo tak mi doradził producent Romet, najbliżej mam do SklepRowerowy.pl na Rydygiegra lub Broniewskiego. Ewentualnie na Stawki jest wygodny rower, a na Kasprowicza Biketeam...

 

Będę wdzięczny za wasze zdanie na ten temat, coś polecacie albo czegoś nie.

Odnośnik do komentarza

Jeżdżę do Legionu na Górczewskiej, są dość drodzy, ale na serwis dają 3 miesiące gwarancji. Wymienili mi tam cały napęd, amor na sztywny widelec, w rowerze dziewczyny też kilka rzeczy i zawsze było ok. Dwa razy korzystałem z serwisu Jrconcept na Sieleckiej, też dali radę, ale słyszałem że bywają strasznie obłożeni. Nie zachęca też to, że część rowerów stoi u nich na wierzchu, a warsztat jest w piwnicy. Co jak co, ale bałbym się zostawiać tak drogi rower.

Odnośnik do komentarza

Mariusz i Robin, serwisanci ze skleprowerowy.pl na Broniewskiego są w porządku i znają się na robocie. Bartek z Cozmo Bike na Kasprowicza też. Przygotował mi teraz świetnie rower na długi weekend na Słowacji. Ale jest mocno zarobiony. Legion też ma dobre opinie. Biketeam to przypadkiem nie Giant przy metrze Stare Bielany? Tych z Gianta unikać jakby co.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...