Skocz do zawartości

Czy warto dopłacić? Crossfire v Viper ?


Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc po specyfikacji to warto. Kolejna sprawa to jak i ile to będzie jeżdżone łamane przez faktyczną cenę zakupu. Moim zdaniem to Viper lub np. Romet Orkan 4.0 (poczytaj ostatnie tematy z miesiąca)

Moim zdaniem Unibike Crossfire to pudło cenowe. Królowie allegro Lazaro, Kands, Spartacus (mają inną "specyficzną" geometrię ramy) w cenie około 1500 zł mają ciekawszy osprzęt a za różnicę w cenie spokojnie wymienisz opony, chwyty kierownicy itp.

Nawet na tym forum był temat czy warto dopłacić do Unibike Viper.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moim "gamoniowatym pytaniem" i za odpowiedzi na nie ;)

Też skłaniam się do Viper-a i pewnie jutro go zamówię bo na miejscu go nie ma...

Wczoraj byłem w trzech sklepach z rowerami i odniosłem wrażenie iż chcą mi "wcisnąć" to co mają na stanie i czego chcą się pozbyć....cóż takie życie ;)

Dziś odwiedziłem sklep w Piastowie (k/W-wy) i tu miłe zaskoczenie...zadano mi wiele pytań -co będę "robił" z tym rowerem a także niedyskretne pytanie ile ważę ? ;)

W budżecie do 2500 zł. zaproponowano mi właśnie Crossfire-a lub Viper-a a także przyniesiono z magazynu UniBike z ramą 21" do "przymiarki przy moim wzroście 188 cm.

Jeśli jeszcze dziś nie zostanę przekonany do innej Marki to jutro zadzwonię i zamówię Viper-a.

 

Jeszcze raz dziękuję za dotychczasowe porady.

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to akurat ten sklep ale w Piastowie jest jeden spod którego zbierała się kiedyś bardzo mocno grupa MTB i którego właściciel i pracownicy byli kolarzami i dobrze się znali na wszystkim co trzeba. Bodajże Velmar.

 

Dokładnie ten sam :)

Jacek a może masz jakieś inne propozycje co do wyboru roweru ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam i ja :)

Viper stoi w garażu...

Fabryczne siodełko przyprawia mnie o ból w "dolnej części ciała" ;)

Muszę pomyśleć nad wypożyczeniem innego siodła...mój rozstaw "kości" to 117-120 mm.

Macie jakieś sprawdzone propozycje do jazdy "rekreacyjnej" ?

Z siodełkiem niestety jest tak że to co sprawdzi się u jednego, to u drugiego już niekoniecznie. Ja przerobiłem chyba z 5 zanim znalazłem to ''swoje''. Kupowałem, zakładałem i jeździłem, jeśli pomimo korekty ustawień było coś nie tak to odsprzedawałem i brałem następne. I tak aż do skutku. Żeby nie było jeżdżę na siodełku od WTB.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...