Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić rower do 1000zł by nie rzucał się w oczy na dojazd do miasta obok (3km) oraz na zostawienie go gdzieś na dłuższy czas. Mam zamiar kupić u-locka.Czy kupno w stacjonarnym sklepie (2rowery.pl) będzie dobrym pomysłem czy lepiej jechać do miasta gdzie jest decatlon ?

Napewno góral nie wchodzi w grę bo miałem nim wypadek i wg mi się nie podobają górale, bo są bardzo wolne, a teraz jeszcze rowerem taty i ma dość cienkie opony i fajnie nim się jeździ.

Droga która u mnie dominuje to szosa, ale niewiem czy szosówka to dobry pomysł jak bym chciał się wybrać nie kiedy po drogach gruntowych gdzie są dziury ?

Co myślicie o rowerze Kands STV 700 ?

-----

Moja waga:80kg

Moja wys.:174cm.

Odnośnik do komentarza

Rower na podstawowym osprzęcie Tourney, wolnobiegu,korbie na kwadrat i wadze około 15kg.Czyli większość osób Ci odpowie że to nic nie warte, a ja wcale się nie wstydząc napiszę ze mam taki sam i dojeżdżam nim właśnie do pracy, założyłem mu tylko błotniki i lusterko.Używam go przez cały rok, w deszcz i śnieg, w mróz i upał, a ponieważ kosztował niewiele to mi go wcale nie szkoda.W stosunku do oryginału wymieniłem jedynie mostek bo był dla mnie za długi, oraz hamulce które padły po roku /koszt kompletu Alivio około 70zł/ poza tym według zużycia klocki hamulcowe,łańcuchy i wolnobieg.Korba nadal oryginalna i działa bezproblemowo.Rower ma już przejechane jakieś 10000 km, co więcej zrobiłem na nim swoją pierwszą setkę :) Jeździłem nim po polach,lasach i różnych asfaltach i myślę że posłuży mi jeszcze trochę.To tak w skrócie :P

Odnośnik do komentarza

Tribany 520/540 polecałbym w ciemno. Model Triban 500 ma klamkomanetki marki Microshift, których zupełnie nie znam. Widelec jest stalowy, trudno ocenić jak będzie się sprawdzał na nierównościach. Mimo wszytsko, jeśli miałbym do wyboru Huragana 1 (z budżetu jaki masz przeznaczony na rower domyślam się, że chodzi o model 2014) i Tribana 500 to kupiłbym Tribana. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...