Skocz do zawartości

Jaki wybrać rower w granicach 3000-3600 zł?!?!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zastanawiam sie nad kupnem roweru, ale nie moge się zdecydować jaki?! Mam pare typów, co o nich sądzicie? Może możecie polecić coś innego?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za odpowiedż.

A co by Pan powiedział, gdybym do tego grona dodał jeszcze

 

Trek X-Caliber 8

 

 http://www.rowmix.com.pl/cross-country/4535-x-caliber-8-2015.html

 

A jakby miał Pan wybrać z tych alternatywę dla Scott'a (gdybym przypuśćmy jakimś zbiegiem okoliczności nie mógł dostać go w sklepie) to jaki byłby to wybór?!

 

pozdrawiam i dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Przyznam się bez bicia, że za wiele nie słyszałem o tej firmie Canyon. Co to jest w ogóle za firma?! Jeżeli są dostępne wysyłkowo to nie za dobrze, bo wiadomo, ze lepiej rower zobaczyć, wsiąść, przejechać się. A te co podałem są często dostępne w sklepach i raczej nie powinien być wielki problem z ich dostaniem. A jako alternatywę dla Scott;a z tych co podałem to jaki by Pan polecił?!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Canyon to świetne niemieckie rowery. Są dostępne wysyłkowo i tylko bezpośrednio u producenta i to dobrze, bo pomijają wszelkich pośredników, co jak się pewnie domyślasz ma wpływ na cenę. Coraz więcej firm sprzedaje rowery w ten sposób. To prawda, że lepiej jest usiąść i pojeździć, ale z drugiej strony zawsze możesz wymienić :) Również wskazany przez Łukasza Radon (też Niemiec) sprzedaje wysyłkowo i bez pośredników. Ze swej strony mogę powiedzieć (rozważałem zakup canona lub radona), że radon realizuje zamówienia w ciągu ok.  7 dni, canyon nawet 3 mce, ale np. ma 6 lat gwarancji.

Odnośnik do komentarza

Przy takiej kwocie za rower, chyba jesdan zostane tradycjonalistą i kupie w sklepie. A moglibyście mi cos powiedzieć o firmach Ghost i Cube? Czy warto się interesować rowerami tej formy.

Z tych co wymieniłem na samym początku to tak jak polecił Pan Łukasz zaczynam się skłaniać ku Scott'owi, chyba nie jest to zły wybór?!

Odnośnik do komentarza

 

A znalazłem jeszcze takie coś ;) Co o tym myślicie?

 

 

 

 

Ten Kross jest na kołach 26 cali a pozostałe które wymieniałeś na 29 lub 27,5.

 

Zanim zaczniesz porównywać rowery zdecyduj się na rozmiar koła - rowery na kołach 26 będą przeważnie sporo tańsze bo to standard który producenci powoli wycofują...

 

 

Fajny rowerek, 3000 za karbonową ramkę to nie jest duzo  :D

 

Karbon karbonem ale 12 kg za rower na kołach 26' to trochę bez rewelacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...