Skocz do zawartości

Podstawowe narzędzia rowerowe w domowym warsztacie [YT]


Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej nie skłoniłbym się do kupna całego zestawu. No bo raczej rzadko używa się m.in. klucza do wybijania lub nabijania misek sterowych. Jeśli ma się zaprzyjaźniony sklep/serwis rowerowy to można zapytać czy nie pożyczyli by jakiegoś narzędzia na jeden dzień :) U mnie się sprawdziło. A co do przymiarki do łańcucha- można również podjechać rowerkiem 2-4 razy do roku do serwisu, gdzie <raczej> bezpłatnie nam zmierzą :)

Odnośnik do komentarza

No nie, przymiar kosztuje 10 złotych :) I nie widzę tego, żeby za każdym razem zawracać komuś gitarę o sprawdzenie łańcucha. Równie dobrze można nie mieć pompki w domu i jeździć do serwisu :)

A wyciągnięcie łańcucha warto sprawdzać częściej niż 2-4 razy do roku, no chyba, że ktoś bardzo niewiele jeździ.

Odnośnik do komentarza

Przymiar się przydaje, choć ja też jeszcze nie kupiłem :) Jak na razie jeżdżę do zaprzyjaźnionego serwisu i tam sprawdzam. Ale to trochę inna sytuacja bo znam gościa od paru lat i jak się spotykamy to godzinka na gadaniu o rowerach schodzi :) 

Co do reszty narzędzi można kupować "przy okazji". Kupując np kolejny łańcuch dodatkowo biorę jakieś narzędzie, klucz. Wtedy za przesyłkę wychodzi taniej :)

Odnośnik do komentarza

Przymiar się przydaje, choć ja też jeszcze nie kupiłem :) Jak na razie jeżdżę do zaprzyjaźnionego serwisu i tam sprawdzam. Ale to trochę inna sytuacja bo znam gościa od paru lat i jak się spotykamy to godzinka na gadaniu o rowerach schodzi :)

Co do reszty narzędzi można kupować "przy okazji". Kupując np kolejny łańcuch dodatkowo biorę jakieś narzędzie, klucz. Wtedy za przesyłkę wychodzi taniej :)

Dokładnie też tak robię ;) kupując cokolwiek zawsze dorzucam też coś z narzędzi.Fakt że jeszcze sporo mi brakuje, ale powoli do przodu. :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...