Skocz do zawartości

Cross/trekking do 1500zł???


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Proszę was wszystkich o poradę przy wyborze rowerów dla mnie i mojej małżonki. Nosimy się z zamiarem zakupu rowerów tylko że moja wiedza zatrzymała się jakieś 10 lat temu. Na rowery chcemy wydać max 2500 złotych.

Najpierw zacznę od naszych potrzeb:

Żona - (163 cm wzrostu waga ok 58kg) potrzebuje typowego roweru trekkingowego, głownie dojazdy do pracy (ok. 5km dziennie), 90% tras to asfalt, sporadycznie jakiś wypad za miasto (las itp.)

Ja - (183cm wzrostu i ok. 75kg wagi) zasadniczo to najbardziej odpowiadałby mi rower crossowy (dojazdy do pracy oraz wyjazdy w teren tak ok. raz na miesiąc) ze względu na wygląd.

Tak jak wcześniej pisałem budżet to około 2500zł, rozkład kwot dowolny. Najważniejsza kwestia dla nas obojga wolelibyśmy aby widelec w obydwu rowerach był amortyzowany.

Przeglądaliśmy sporo rowerów podobały nam się modele authora, krossa ale doradźcie co w tej kwocie byłoby najsensowniejszym rozwiązaniem. Wiem że taka kwota to absolutne minimum jakie trzeba wydać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Spartacusa na pewno dorwiesz w tym budżecie,tym bardziej jeżeli zwiększysz kwotę do 3 tyś zł za obydwa modele,w zależności już od konkretnego wyboru dla siebie oraz żony,tym bardziej Lazaro który moim zdaniem mimo wszystko ustępuje Kandsowi pod względem jakości czy wygody. Wiem bo miałem okazję je testować,ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...