Skocz do zawartości

MTB za 6-7 tys. Czy mógłbym prosić o ocenę??


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o fizjo to trzeba jednak zrobić research i chodzić do wybitnych osobników. Mój syn jeżdzi specjalalnie do Pabianic do Dominika Omiotka - Warsztat Zdrowia. On kiedyś w Krakowie i Warszawie też przyjmował. Trzeba sprawdzić u niego na stronie. On ma bardzo niestandardowe metody. Typu dłubie po żebrem a przechodzi coś w zupełnie innym miejscu. Magik 🙂 Ja złamał kręgosłup na rowerze to sam siebie bardzo szybko zrehabiliował.

A jak on jest niedostępny to mamy sprawdzonego standardowego fizjo kadry judo, Mikołaja Trześniewskiego w Warszawie. Przyjmuje w swoim gabinecie i klinice Body Move gdzie ma do dyspozycji różne nowoczesne sprzęty, jakieś lasery, jonoforezy i takie tam.

Natomiast w pewnym wieku nie obejdzie się bez ćwiczeń wzmacniających i rozciągających. Żeby nie rolowanie na rolce to są dni żebym nie mógł łazić. Na piłce lekarskiej i na macie też się rozciągam. Gdybym był w tym bardziej konsekwentny i poćwiczył też siłowo to widzę że byłbym w stanie wrócić w pobliże formy sprzed 10 lat.

Odnośnik do komentarza

@jajacek pełna zgoda! Ja w końcu trafiłem na bardzo dobrego specjalistę i już bardzo mi pomógł, jednak ma tak koszmarnie dużo klientów że czas oczekiwania między wizytami bywa zbyt długi.. no ale warto poczekać.

Zgadzam się też w pełni co do rolera, rozciągania i ćwiczeniom wzmacniającym mięśnie głębokie.. ech mieć znów 20-30 lat..

 

Odnośnik do komentarza
 
Niestety gość nie ma już terminów w tym roku, ale udało mi się umówić do jego ucznia. Najpierw kazał przyjść na fizjoterapię i dopiero po niej będzie bikefitting o ile wyniki fizjo będą dobre. Zaznaczył że czasem może być wskazana abstynencja od roweru np. na rok i w tym czasie fizjoterapia. Mam nadzieję że u mnie tak nie będzie. Także trzymajcie kciuki bo promocji na rowery coraz więcej i szkoda by było nie skorzystać 
A kto jest tym jego uczniem? Mam termin do Jarka na grudzień, niby nieco ponad 2 miesiące tylko, ale jeszcze trochę jazd będzie. Jak żona była to coś narzekał, że na problem ze znalezieniem osób do szkolenia i wspólnej pracy.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...