Skocz do zawartości

Trening kolarstwa za 100 zł/mc


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, może ktoś z was szuka trenera kolarstwa za dobre pieniądze? 

 

Kolega oferuje opracowanie indywidualnych planów treningowych. Treningami i dietą zajmuje się od paru lat, ale od tego roku zaczął oferować wsparcie dla innych osób. Chłopak zajmuje się tym hobbistycznie i bierze za swoje wsparcie symboliczne pieniądze jak na ilość czasu i pracy, które w to wkłada. Za swoje wsparcie oczekuje 100 zł/mc. 

 

Chłopak w 5 lat od totalnego amatora wytrenował się na jednego z najmocniejszych zawodników w Kujawsko-Pomorskim i startuje w Pucharze Polski w maratonie MTB. Ja zacząłem korzystać z jego wiedzy rok temu, po tym jak 2 lata temu miałem problemy zdrowotne związane z samodzielnymi treningami i przetrenowaniem. 

 

Polecam jego usługi, bo mam porównanie, jaki mam obecnie progres a jaki miałem przy samodzielnym treningu, z treningami przygotowanymi przez Gamina/Zwifta. Nie znam też trenera, który by miał tak indywidualne podejście i tyle czasu spędzał odpowiadając podopiecznym na pytania. Kolega zajmuje się obecnie tylko mną (32 lata i 5 lat ścigania w XC/XCM, wcześniej 5 lat ścigania w triathlonach) i kolegą w wieku 48 lat. 

 

Treningi ustala mi przez platformę intervals, zaplanowane treningi z automatu są pobierane przez mojego Garmina, plany treningowe ustala mi na podstawie mojej dyspozycyjności z uwzględnieniem dat zawodów, urlpu, mojej dyspozycyjności czy aktualnego samopoczucia. Potrafi mnie kopnąć w tyłek jak mi się nie chce i przyhamować, jak widzi po swoich magicznych wskaźnikach, że zbliżam się do przetrenowania. Oczywiście nie da wam żadnych gwarancji na poprawę formy, nie napisze ile watów wam urośnie po x czasu. Ja zeszły sezon skończyłem na 270 ftp a w tym jeżdżąc mniej, ale zgodnie z tabelkami już teraz przekroczyłem 290. Idealnie jeśli macie pomiar mocy i miernik tętna, wtedy najlepiej da radę określić wasz początkowy ftp, VO2Max, progi treningowe, progi tlenowe itp, ale mając sam licznik rowerowy z pomiarem prędkości i opaską mierzącą tętno, też powinien coś wyczarować.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...