Skocz do zawartości

Koła rowerowe


Rekomendowane odpowiedzi

 

Proszę o pomoc w wycenie pożiższych kół. Ile te koła są warte?  Koła rowerowe 700c/28er + tarcze hamulcowe

 

Koło przednie:

Obręcz: Bontrager Paradigm, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, 32 otwory, 21 mm szerokości, zawór Presta

Szprychy: DT Swiss Champion, J-Bend, Black

Piasta: Formula CL-51 ze stopu aluminium, 100 x 5 mm QR

Tarcza hamulcowa: SHIMANO SM-RT10-s

 

Koło tylne:

Obręcz: Bontrager Paradigm, przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, 32 otwory, 21 mm szerokości, zawór Presta

Szprychy: DT Swiss Champion, J-Bend, Black

Piasta tylna: Formula CL-52 ze stopu aluminium, 135 x 5 mm QR

Tarcza hamulcowa: SHIMANO SM-RT10-s

Koła.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jajacek napisał(a):

Takie koła chodzą po 400-500 na sztywnych osiach plus tarcze. Tu stawiam na 400 za całość. Te tarcze to kompletny smietnik. Wartość 20 zł

Podobne na Formulach tylko ze sztywną osią:
Dla Ciebie wszystko - sprawdź nowe oferty! (olx.pl)

Te koła z ogłoszenia to są używane koła. Serio koła po dwóch sezonach wyceniane są tak jak nowe? ?

 

Odnośnik do komentarza

Koła nowe to są jak kupujesz ze sklepu z fakturą i gwarancją, Jak zdjąłeś ze swojego roweru to są używane.
Takie koła jak twoje ale na lepszych obręczach, ściągnięte ze Speca wystawiłem za 500 i sprzedałem za 400 parę lat temu.
A świeżo ściągnięte z innego Speca na sztywnych osiach wystawiłem za 600 i po pół roku stania na OLX poszły w zeszłym roku za 500. Te chińskie taniochy Bontrager dawane do jakichś śmieciowych rowerów Treka słyną z awaryjności, nie mówiąc o tym że są to koła do crossa lub jakiegoś rekreacyjnego mtb czy fitnessa bez sztywnych osi. Za 800 są nowe, lepsze w Decathlonie ze sztywną osią.
A ile sobie życzy za nie przereklamowana firma Trek kompletnie nie ma wpływu na realną cenę. 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, jajacek napisał(a):

Koła nowe to są jak kupujesz ze sklepu z fakturą i gwarancją, Jak zdjąłeś ze swojego roweru to są używane.
Takie koła jak twoje ale na lepszych obręczach, ściągnięte ze Speca wystawiłem za 500 i sprzedałem za 400 parę lat temu.
A świeżo ściągnięte z innego Speca na sztywnych osiach wystawiłem za 600 i po pół roku stania na OLX poszły w zeszłym roku za 500. Te chińskie taniochy Bontrager dawane do jakichś śmieciowych rowerów Treka słyną z awaryjności, nie mówiąc o tym że są to koła do crossa lub jakiegoś rekreacyjnego mtb czy fitnessa bez sztywnych osi. Za 800 są nowe, lepsze w Decathlonie ze sztywną osią.
A ile sobie życzy za nie przereklamowana firma Trek kompletnie nie ma wpływu na realną cenę. 

Ale chyba inaczej wycenia się koła ściągnięte z roweru zaraz po zakupie a inaczej te co kolega pokazł na OLX - one są po dwóch sezonach jazdy. Jedna soba w dwa sezony przejedzie 100 kilometrów a inna 10.000 kilometrów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...