Skocz do zawartości

Schwalbe Pro One TLE tubeless


Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam żeby nie kupować tego śmiecia. Mój młody ma te opony w kołach klubowych. ilość dziur w nich jest zbliżona do ilości dziur w szwajcarskim serze. Większość mleko zakleiło. Ale jest to porażająco nędzna jakość w porównaniu do Vittoria czy Veloflex. Mam też wątpliwość czy jednak ta technologia już dorosła do tego żeby można na niej polegać. 

Odnośnik do komentarza

Na tych oponach  tylko nie tublessach, wyjeżdża z salonu SCOTT ADDICT RC. 

Potwierdzam opona nędzna. Nawet w dotyku czuć, że to mocna budżetówka (chociaż 150 zł to nie tanio). Sama mieszanka jakaś taka twarda i śliska.

Pierwsze co zrobiłem po zakupie roweru to je wyrzuciłem. (mam na sprzedaż jak coś ? )

Nie mają startu do opon Vittoria. 

Do MTB Schwalbe chyba robi dobre opony, nie wiem po co tutaj wypuścili takiego gniota.

Odnośnik do komentarza

Będziemy zamawiać najnowszy wypust Vittorii, Corsa Pro. Różni się tym od poprzednich że bieżnik został zwulkanizowany, poprawiono tez przyczepność. Bardzo niskie opory toczenia, jakieś 10-15W niższe niż Schwalbe na parę opon przy 45 km/h. Cena bardzo wysoka, 335 zł za sztukę. Ale klub płaci więc zamówię :) 

Odnośnik do komentarza

Pirelli zmieniło fabrykę. Poprzednio produkował dla nich opony francuski Hutchinson i były nędzne. Teraz są produkowane we Włoszech i podobno są znacząco lepsze.

Z tańszych opon wysokiej jakości mamy bardzo dobre doświadczenia z Veloflex Corsa Evo. Mój młody też ściga się na Veloflexach Record na czas. Ja mam obecnie Vittoria Corsa Control z przodu i Specialized Turbo Cotton Hell of the North (też produkowany przez Vittorię dla Speca) z tyłu. Natomiast obie te opony mają doklejany bieżnik który prędzej czy później zaczyna się odklejać. Nie ma tego problemu w Veloflexach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...