Skocz do zawartości

TREK MARLIN - ostrzezenie przed jakoscia lakieru


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Gdyby ktos zastanawial sie nad zakupem tego roweru lub generalnie innych Trekow to miejscie swiadomosc ze modele z 2022 maja bardzo slaba jakosc lakieru tj. nie wiem czy to kwestia bledow produkcyjnych (pandemia oraz boom na rowery) czy czego ale rower mojego syna po DOSLOWNIE 2 tygodniach uzytkowania na dojazdach do szkoly i jakis tam przejazdzkach z kolegami wygladal gorzej niz jego poprzedni Kross po 5 latach jezdzenia. Lakier Treka przy byle uderzeniu odstrzeliwuje, do tego stopnia ze zamek rowerowy zawieszony na kierownicy spowodowal cos takiego..

https://share.icloud.com/photos/0209p16He39xRPBJjdaGwtmFw

Trek oczywisicie twierdzi ze to uszkodzenie mechaniczne i zebym sie bujal - dla nich to chyba zatem normalne ze zamek rowerowy takie spustoszenie potrafi zrobic na ramie po 2 tygodniach i 100km przebiegu roweru.

W sumie za duzo zrobic nie moge ale podrzucam tutaj filmik i pare zdjec jak wyglada to cudo jesli ktos chce go uzytkowac jak rower a nie oprawic w rame i powiesic na sciane zeby sie nie zdziwil.

 

ja juz pieniadze zmarnowalem ale moze uchroni to innych przed wyrzuceniem pieniedzy w bloto!

PRODUCENCI ROWEROW RZĄDAJĄ AKTUALNIE HORRENDALNYCH CEN ZA SPRZET, WYMAGAJMY ZATEM OD NICH JAKOSCI I WZIECIA ODPOWIEDZIALNOSCI ZA BLEDY TECHNOLOGICZNE SWOICH CHINSKICH PODWYKONAWCOW!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...