Skocz do zawartości

Rockrider XC100


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie laika. Jeżdżę normalnie na gravelu (Specialized Divrge 56) i chciałem kupić budżetowe mtb czyli Rockridera jak w tytule.

Mierzyłem Lkę bo była na stanie i przy mocniejszym skręcie byłem w stanie zahaczyć kierownicą o kolano. Siodło miałem odrobinę wyżej niż kiera. Na długość wydawało mi się ok bo byłem już lekko wyciągnięty a mam dłuższe nogi niż tułów. 185 cm wzrost, 85 cm inseam.

Czy jesteście w stanie napisać przy jakich wymiarach braliście Lkę bądź XLkę lub doradzić, dać jakieś wskazówki doboru ramy w tym konkretnym modelu?

Ścigać się nie będę. Turystyka i mocniejsze rekreacyjne depnięcie po warszawskich lasach mnie tylko interesuje. :)

Z góry dzięki.

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie czułem się całkiem znośnie ale tak wypadłem z MTB, że sama kierownica, tzn. jej szerokość mnie przytłoczyły. ? Mierzyłem jeszcze Lkę w EXPL 540 ale trochę jak kombajn się prowadził i bardziej trailówka to jak dla mnie. Pomyślę jeszcze, może ktoś coś napisze dodatkowo. Mnie znowu dotyka temat rozmiaru ramy bo jestem jak zawsze na pograniczu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...