Skocz do zawartości

Chłapowo/Władysławowo tor do XC.


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś będzie w okolicach Władysławowa i posiada rower MTB to polecam zajrzeć na tamtejszy tor do XC który znajduje się zaraz przy drodze z Władysławowa do Jastrzębiej Góry.

Tor w 2022 roku przeszedł modernizacje https://wladyslawowo.pl/wiadomosci/695/wiadomosc/199148/modernizacja_toru_rowerowego_w_chlapowie

Ja jeździłem tam zwykle w godzinach porannych i byłem jedyną osobą na torze, co ma swoje zalety jak i wady.

W sumie na torze jest wszystko co powinno być, zakręty typu flat, bandy, krótkie lecz strome podjazdy, zjazdy prowadzące na drewniane bandy, dropy o różniej trudności i przeszkody gdzie można poćwiczyć bunny hoppa.

Dużych prędkości na torze raczej się nie rozwija poza kilkoma kawałkami gdzie jest zjazd na bandę. Raczej trzeba się przygotować na ciasne zakręty i manewry przy mniejszych prędkościach. 

Ja jako początkujący bawiłem się tam świetnie. Mało ludzi wie że znajduje się tam tor do XC. Na miejscu było wielu turystów na rowerach MTB i wszyscy przejeżdżali obok toru zapewne nawet nie wiedząc o tej fajnej miejscówce.

pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...