Skocz do zawartości

Adamtri

Użytkownicy
 • Ilość treści

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Adamtri

 • Ranga
  Nowicjusz
 1. Dzięki koledzy za informacje. Z tego co na chwilę obecną widzę to mój trening może wydarzyć się w pierwszy weekend kwietnia dość blisko Gorzowa Wlkp.Na innym forum poznałem kolegę który w tym czasie i miejscu chce zrobić 12h.Myślę że byłoby to dobre przetarcie przed sezonem więc pewnie się wybiorę.Jeżeli ktoś jeszcze byłby zainteresowany to zapraszam.
 2. Trochę się nie znam więc zapytam-brevety to są takie długie wycieczki rowerowe?To czegoś takiego nie szukam bo coś podobnego robię już od wielu lat.Chętnie spróbowałbym czegoś nowego.Jeżeli znacie jakieś ustawki dystansowe to proszę wskażcie mi je ponieważ ja mam problem aby się czegoś takiego doszukać.
 3. Chciałbym wystartować w ultramaratonie rowerowym ale czuję respekt ponieważ nigdy nie startowałem w czymś takim.Najpierw wolałbym zrobić chociaż jeden mocny trening w stylu takiego startu.Dlatego chciałbym zaproponować wspólny trening na 12 godzin.Wiem że to krótko ale miałbym już jakiś mały wgląd w to jak mój organizm przynajmniej początkowo przyjmie takie wyzwanie.Jestem w stanie zorganizować osoby które zmierzą czas przynajmniej dla 10 osób.Może są tutaj osoby które mają podobny dylemat do mnie i nie mają osobistego doświadczenia co do tego jak zarówno fizycznie jak i psychicznie doświadcza się ultramaratonu lub osoby które doświadczyły już takiego startu ale chętnie zrobiłyby taki solidny trening?Wziąłbym udział w czymś takim w ostatni lub przedostatni weekend kwietnia.Jestem z Poznania,mam upatrzone tereny w Puszczy Noteckiej pomiędzy Obornikami Wlkp a Wronkami ale można to zrobić również bliżej Poznania.Mogę podjechać gdzieś na taką okoliczność,byle nie dalej niż 300-400 km ode mnie.Wziąłbym udział w czymś takim nawet jeżeli poza mną uczestniczyłyby tylko 2 osoby.Po za tym w trakcie takiego treningu wypłynąć mogą również inne kwestie o których wcześniej nawet się nie pomyśli.
×
×
 • Utwórz nowe...