Skocz do zawartości

Tygr

Użytkownicy
 • Ilość treści

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Tygr

 • Ranga
  Forumowicz
 1. Mam problem z mapami.cz: Pobieram plik gpx ze strony traseo. Wrzucam go w mapy.cz. Trasa pokazuje się, ale nie mogę zapisać jej jako mapa bez dodania punktów. Dodaję punkty z trasy z pliku gpx to mogę zapisać mapę, ale trasa jest wyznaczona nie po śladzie gpx. Jak zmusić mapy.cz to prowadzenia dokładnie po śladzie z gpx? Przykład na zdjęciu.
 2. Dziękuję za pomoc. O tym liczniku są bardzo sprzeczne informacje. Chyba jednak wygra sigma.
 3. też myślę o tej sigmie, ale to co licznik wyświetla (forma) bardziej podoba mi się w m4
 4. Czy licznik meilan m4 jest godny uwagi? Zastanawiam się nad zakupem.
 5. Kupiłem to gówno, rozwaliło się po pierwszym praniu.
 6. Szukam rankingu firm szyjących ubrania rowerowe. Nie zależy mi na shitstormie, ale na prostym podziale klasowym wysoka-średnia-niska połka
 7. Tygr

  Kampinos

  Szukam jakieś fajnej pętli po Kampinosie startując z metra Młociny - ok 40-50KM. Szlaki widziałem w internecie, ale zależy mi na braku piaszczystych dróg.
 8. Szukam długich spodni bez szelek do 200. Jakimi firmami się zainteresować?
 9. Szukam damskiego roweru cross w rozmiarze 21". Są jakieś modele w tej cenie? Wszystko co widziałem to 19"
 10. Merida nie jest rowerem lepszej klasy?
 11. Podbijam temat bo szukam identycznego roweru Po wstępnych analizach wybrałem rower crossowy. Przeglądałem różne fora, poradniki itp. wstępnie spodobały mi się Unibike Viper 2018- dziś się przymierzyłem w sklepie, było wygodnie merida crossway 300 2018 - osobiście rower mi się podoba, osprzęt wygląda ok, dobra marka i najbardziej mi się podoba giant(nie pamiętam modelu) crossowy, miał gorszy osprzęt (chyba acera) - Na nim niewygodnie mi na nim było przez krótkie nogi (mimo wzrostu 180cm) Górną część ramy miał pod mniejszym kątem niz Unibike, Merida chyba ma jeszcze mocniej pochyloną ramę, w planach mam jeszcze zobaczyć kross evado 6 Szukałem opinii o tych konkretnych modelach, w każdym wytykają wady. W merdzie podobno średnie są: amor,ilość zębów na środkowej przedniej zębatce, przeciętny mechanizm korbowy) W Unibike Viper sprzęt okiem laika wygląda podobnie, ale też mu coś wytykają Zdaję sobie sprawę, że nie ma rowerów idealnych. Czy w moim budżecie (3000 max!) będą jakieś drastyczne różnice? Czy w tej merdzie te wady są dyskwalifikujące ten model? Jazda głównie po mieście i utwardzonych leśnych ścieżkach. Nie będą to jakieś gigantyczne odległości, ani trudny teren. Podobno rama jest najważniejsza.
×
×
 • Utwórz nowe...