Skocz do zawartości

nbk

Użytkownicy
  • Postów

    177
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

2 779 wyświetleń profilu

Osiągnięcia nbk

Forumowicz

Forumowicz (2/4)

  1. Już ciężko mi się doliczyć, który raz jadę rowerem nad Bałtyk, ale po raz kolejny robię to nieco inną trasą niż w latach poprzednich. Kolejne ciekawe miejsca zaliczone, a to wszystko podczas trasy ultra 669 km na raz, bez snu. Polska jest piękna 😉https://youtu.be/2mp0_1ISvnk
  2. Wycieczki zagraniczne zawsze są wyjątkowe, ponieważ odbywają się okazjonalnie. I tak też było tym razem! Mimo że pomysł z wycieczką do Bratysławy był dość spontaniczny to był to strzał w dziesiątkę. Wspaniała trasa, piękna pogoda, masa atrakcji i piękne widoki - to wszystko zobaczycie w tym filmie. Prezentuję przejazd szlakiem wzdłuż Dunaju (Donauradweg), zwiedzamy piękne słowackie miasta - Trenczyn, Trnawę i Bratysławę oraz na koniec dojeżdżamy jeszcze do Wiednia. Mam nadzieję, że film będzie dla was tak przyjemny jak dla mnie cała wycieczka. Miłego oglądania! https://youtu.be/0dJpvPK1Gb8
  3. Pierwsza dłuższa wycieczka w 2026 roku. Miało być pięknie i faktycznie było, ale też bardzo nieszczęśliwie. W pewnym momencie, radość z tego dnia, zabrał mi wypadek. Spinka łańcucha pękła w najgorszym możliwym momencie przez co zaliczyłem chyba największą glebę podczas moich przygód rowerowych... No ale cóż... Czasu się nie cofnie... Miłego oglądania! https://youtu.be/gqC3-j-eo0U
  4. Zaczynamy sezon 2026! Jak co roku, na początek, zabieram was na wycieczkę po Śląsku, czyli "moich rejonach". Tym razem jedziemy do Czeskiej Ostravy, przejeżdżając przez najlepsze szutry śląskie - Lasy Rudzkie, jak również zobaczymy Jezioro Rybnickie czy Racibórz, gdzie atrakcji jest od groma. Miłego oglądania! https://youtu.be/_1juXy4FroI
  5. W dziejszym filmie wybieramy się do stolicy, lecz wybieramy trasę, która pozwoli mi przejechać przez kilka gmin, w których jeszcze nigdy nie byłem. I było warto! To była świetna wycieczka podczas której było tyle przygód, że spokojnie wystarczyłoby tego na kilka filmów 😃 https://youtu.be/MfFWV45B89E
  6. Kotlina Kłodzka to jedno z moich ulubionych miejsc w Polsce. Piękna architektura oraz krajobrazy - trochę dzikie i tajemnicze. Czuję ogromny sentyment do tego regionu i chętnie do niego wracam, aczkolwiek smutno się patrzy na okolicę, która już nie raz była niszczona przez powódź. Piękna to bywa wycieczka! Choć z problemami zdrowotnymi, technicznymi i wypadkiem w tle. https://youtu.be/85PCiqJQKbY
  7. Relacja z perspektywy uczestnika z 10, jubileuszowej, edycji Maratonu Północ-Południe. W tym roku organizator postawił poprzeczkę bardzo wysoko - to była najtrudniejsza edycja w historii, a stopień trudności rósł z kilometra na kilometr, wykańczając uczestników fizycznie i psychnicznie. Końcówka iście mordercza, biorąc pod uwagę ilość przejechanych kilometrów. Zapraszam zatem do oglądania! Zająłem 25 miejsce na 196 uczestników. https://youtu.be/j3qbKMwYNek
  8. Przedstawiam moją tegoroczną wyprawę rowerową do Włoch. Naszym celem było dojechać w Dolomity i przejechać najpiękniejsze, a często najtrudniejsze przełęcze w tamtych okolicach. Ciężko krótko opisać tę wyprawę. Zdecydowanie łatwiej jest mi ją pokazać i opowiedzieć, więc zapraszam do oglądania całego cyklu filmów. Jedno jest pewne. Było pięknie, było ciężko, bywało też źle. Ale przygoda niezapomniana. https://youtu.be/E4XRUV2HENY
  9. Ultra wycieczka w Bieszczady, a nawet dalej! Miałem do wyrównania pewne rachunki i od dawna planowałem tam wrócić. Tak oto ponownie udało się zaliczyć dużą część Wielkiej Pętli Bieszczadzkiej oraz wreszcie odwiedzić zaporę nad Soliną. Pogoda była kontrowersyjna, ale to ona wprowadziła specyficzny, ale piękny klimat - idealny do krajobrazu Bieszczad. https://youtu.be/OE0MK9SfFUg
  10. Spontaniczna wycieczka rowerem z Katowic do Gdańska. Wiele pozytywów i pięknych krajobrazów, ale także wiele "przygód", które klasyfikuję jako te nieprzyjemne... Wypadek, defekty i mroźna noc... brrrrr... Ale piękna 🙂 Cel osiągnięty! Miłego oglądania! https://youtu.be/VLMdp_Mb2iA
  11. Kolejna europejska stolica zdobyta rowerem! Tym razem Budapeszt, czyli Węgry, w których jeszcze nigdy nie byłem. Zrobiły na mnie ogromne wrażenie! Esztergom, Szentendre i cała Słowacja pobudziły nasze apetyty i nie zawiedliśmy się! Cała wycieczka była fenomenalna! Przepiękne krajobrazy, pogoda, zabytki, architektura... Mogę wymieniać w nieskończoność, więc prościej będzie was zaprosić do obejrzenia relacji. Miłego oglądania! https://youtu.be/pqxnhjUjiXU
  12. Wycieczka do przepięknego miasta jakim jest Płock. Głównym celem było zobaczenie kombinatu Orlen z bliska (ale oczywiście od zewnątrz). Niestety plany szybko się zmieniły po szybkiej interwencji ochrony, która przepędziła nas z "terenu" firmy Orlen... Lecz mimo tej sytuacji, cała wycieczka była bardzo przyjemna. Miłego oglądania! https://youtu.be/ArKAtzjcZ1s
  13. Piękny dzień i piękna trasa z Katowic do Poznania, żeby zobaczyć rynek po remoncie. Nic nie zapowiadało, że go nie zobaczymy... A jednak... Wypadek na trasie pokrzyżował nam plany, więc konieczne będzie trzecie podejście do Poznania. Ale tego dnia też sporo nam się udało zobaczyć ? Miłego oglądania! https://youtu.be/bmwMP9gewFQ
  14. Nareszcie! Sezon 2025 rusza na dobre. Warunki być może nie były idealne, ale nie można było odpuścić takiej okazji. Każdy z nas chciał już wyjść z domowych jaskiń i czerpać przyjemność z jazdy na rowerze! Na początek trasa do Łodzi - 238 km. Było pięknie! Miłego oglądania ? https://youtu.be/5qJG_zxfET0
  15. Wycieczka rowerowa do Radomia ze sporą liczbą atrakcji, w szczególności w województwie Świętokrzyskim. Mielimy mieć sporo czasu na zwiedzanie, ale defekty na trasie trochę te plany zmieniły. Ale... Co mieliśmy zobaczyć to udało się zobaczyć ? Miłego oglądania! https://youtu.be/c544dDRNSMQ?si=IZ409GfEaGjiFd8F
×
×
  • Dodaj nową pozycję...