Skocz do zawartości

Kurtka zimowa X-Tract


Greg29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sprzedam kurtkę zimową rowerową firmy X-Tract (jest to marka własna belgijsko-holenderskiej sieci sklepów rowerowo-sportowych ITEK) - kurtka nowa, zamówiłem u kolegi z Holandii po tym jak mi żona zniszczyła moją, którą miałem już chyba z 8 lat (wrzuciła ją do suszarki po praniu ?). Niestety okazało się, że jest za mała bo na metkach kurtka ma oznaczenie rozmiaru w cyfrach (moja stara miała "8") a na stronie w sklepie ma klasyczne L, XL, itp. Zamówiłem XL i okazało się, że to jest rozmiar 6. Generalnie rozmiar ten też jest na mnie dobry ale bardziej obcisły (mam 183 cm wzrostu, 90 kg wagi, 110-112 cm w klatce, ok. 90 cm w pasie), jak na szosę a ja więcej jeżdżę na mtb i na dojazdy do pracy wolę trochę luźniejszą kurtkę, jak poprzednia.

Kurtka wykonana z miękkiego czarnego sofshella z meszkiem/misiem wewnątrz, z boku wstawki z żółtego troszkę grubszego softshella, przód, zewnętrzna część rękawów i barki pokryte dodatkowym materiałem nie przepuszczającym wiatru. Dwie kieszenie boczne, jedna z tyłu. Kurtka fajna, wygodna i ciepła, zimą, w temperaturach 0-5°C pod spodem zakładałem tylko koszulkę termoaktywną na długi rękaw i ewentualnie koszulkę rowerową na krótki rękaw na nią.

Chcę tylko zwrot kosztów zakupu i przesyłki, tj. 180 zł + koszt wysyłki, paczkomat lub kurier, jak kto woli. Jakby co więcej zdjęć mogę wysłać na priv bo tu nie mogę dodać.

1677242372668.thumb.jpg.a5614969918e185a0d8a20ebbc2b4d32.jpg

1677242372611.thumb.jpg.b4dd39b5dddc324c7ee24d56fc389bc2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...