Skocz do zawartości

[video] Szlak Orlich Gniazd ROWEREM. Mój pierwszy raz na GRAVELU 192 km


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Dziś zapraszam na relację z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie wybrałem się na Szlak Orlich Gniazd na rowerze gravelowym. Dla mnie było to zupełnie nowe doświadczenie bo ostatnie 40 tyś km to była jazda na szosie. 

Myślę również, że film będzie przydatny dla każdego kto chciałby zobaczyć jak ten szlak w rzeczywistości wygląda i być może kiedyś się na niego wybrać ?
Życzę miłego oglądania ?
https://youtu.be/nk73mYOuzo0

Odnośnik do komentarza

30"30"" filmu to moje tereny  i nie tylko moje (pozdrawiam @miro) - "Las Zabierzowski i wg Komota bardzo fajne trasy gravelowe [i nie tylko] "  Filmik wspaniały. Szkoda, że pogoda się trochę skiepściła. Trasa Orlich Gniazd do polecenia zarówno dla gravelowców, turystów pieszych i zmotoryzowanych. Zdecydowanie najpiękniej późną jesienią.

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, od 30 minuty swojsko ? Do Orlich sam się od jakiegoś czasu zabieram, ale jakoś bez przekonania. Może dlatego, że właściwie nie mam odpowiedniego roweru. Szosą race czy endurance nie przejadę całości, a hardtail to przerost formy nad warunkami terenowymi. 

Fajną relację - pisaną - publikował Maciek Hop tutaj https://hopcycling.pl/rowerowy-szlak-orlich-gniazd/. W moich (i @ram - a) okolicach pojechali z partnerką inaczej (według mnie, ciekawszą trasą). Taki Canyon Grail, tylko wspomagany prundem, sprawię sobie za kilka lat.

A filmik super. 

EDIT: I końcówka relacji Maćka bezcenna: Do domu wracam z jakimś takim nieprzyjemnym uczuciem, że okolice Krakowa są o wiele lepsze niż okolice Warszawy… na szczęście już za 4 miesiące jesień i ludzie zaczną grzać ? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...