Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

Mocno zastanawiam się nad zakupem roweru - budżet max do 5 koła. Niestety w tych pieniądzach rozsądne e-bike nie wchodzi w grę.

Założenia:
Dobry osprzęt
amor powietrzny
sztywne osie z Boost
dobre koła 29 cali (dostosowane do systemu bezdętkowego) i dość szerokie opony 2,3-2,4 cala
Rozmiar ramy M - 170 cm

Z tego co na razie się rozeznałem to typowałem:

Trek Marlin 8
Orbea Onna 20
Cube Attention SL
Rockrider XC 100

Jakieś porady typy.

Pozdrawiam,
Przemo
przemo77390 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
 
 
Odnośnik do komentarza

Trek Marlin to nędza. Nie mówiąc o braku sztywnych osi.
Cube Attention SL to trekking na kołach MTB bez sztywnych osi.
Orba Onna 20 kiepski rower bez sztywnych osi.

Najlepsze rowery w tym budżecie to Rockrider XC 120 i Indiana Storm X8. Trochę ponad budżet XC 500, jakieś Orbea serii H, Kellys Gate 30/50, Merida Big Nine 500 Lite i Limited.
 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, jajacek napisał:

Trek Marlin to nędza. Nie mówiąc o braku sztywnych osi.
Cube Attention SL to trekking na kołach MTB bez sztywnych osi.
Orba Onna 20 kiepski rower bez sztywnych osi.

Najlepsze rowery w tym budżecie to Rockrider XC 120 i Indiana Storm X8. Trochę ponad budżet XC 500, jakieś Orbea serii H, Kellys Gate 30/50, Merida Big Nine 500 Lite i Limited.
 

Dzięki za podpowiedzi. 

Czy duża różnica będzie miedzy modelami Rockrider XC 100 a Rockrider XC 120 - bo w cenie trochę jest.

chyba na te modele się zdecyduje w takim razie bo Indiany nie ma w moim wzroście czyli z rama 18 cali - rozmiar M.

Odnośnik do komentarza

Tylko sensowna używka sprzedawana w tym roku i zakupiona w tym roku z osiami, boost, przerzutką minimum deore, amorem powietrznym.

5000 wyłuskasz (jak się postarasz - zobacz: Fast Bike Łódź)  nowy Team 1 Marin z ultralekką ramą. Bedziesz mega zadowolony. Chyba, że dostępny jest Rockrider ale z tego co wiem - n i e d o s t ę p n y.

Podaję przykładowy link https://www.olx.pl/d/oferta/marin-team-1-2021r-CID767-IDR0KOP.html

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...